Jak inovovat produkty a zefektivnit procesy ve firmě? Ušetřit na energiích a zlevnit fungování společnosti?

Máme pro vás řešení

Na investiční pobídky dosáhnou v příštím roce i menší firmy

V příštím roce čeká investiční pobídky omezení veřejné podpory ze stávajících 40% na 25%, a proto se agentura CzechInvest chystá zaměřit se především na restrukturalizaci nástrojů podpory investic, což by mohlo mít pozitivní dopad na zvýšení podílu tuzemských a přímých zahraničních investic.

13. 9. 2013
Dotace pro podnikatele

V příštím roce čeká investiční pobídky omezení veřejné podpory ze stávajících 40% na 25%, a proto se agentura CzechInvest chystá zaměřit se především na restrukturalizaci nástrojů podpory investic, což by mohlo mít pozitivní dopad na zvýšení podílu tuzemských a přímých zahraničních investic. Měl by se tak snížit minimální počet zaměstnanců v rámci projektů strategických a technologických center a zároveň by se měl zrychlit samotný povolovací proces. Dále se chce CzechInvest zaměřit i na zvýšení úrovně technické vzdělanosti.

Kromě těchto novinek by se mohlo rozšířit uplatňování daňových slev z daně z příjmu i na další povinné odvody zaměstnavatele a v rámci zeefektivnění podpory českého obchodu a podnikání čeká CzechInvest v příštím roce sloučení s agenturou CzechTrade.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.