Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nenechte si ujít nejdůležitější sérii webinářů nového dotačního období

Na podzim se spouští největší vlna dotací v historii ČR. Začíná totiž nové dotační období a s ním i Národní plán obnovy, který startuje už za pár týdnů. My jsme pro vás připravili bezplatné webináře, díky kterým získáte z těchto dotací maximum.

17. 9. 2021
Dotace pro podnikatele

Digitalizace, elektromobilita, fotovoltaika, výrobní technologie, snižování spotřeby vody, výzkum a vývoj a další. Desítky miliard směřují do různých oblastí a v bezprecedentní míře podporují i velké firmy nad 249 zaměstnanců nebo podniky se sídlem v Praze. 

Nechcete-li nebo nemáte-li čas na zdlouhavé googlení a dolování informací o každém programu zvlášť, máme pro vás alternativu. 

Zaregistrujte se na naše webináře a udělejte si jasno

Do webinářů jsme promítli všechny naše zkušenosti nasbírané za 14 let z 1 400 projektů a více než 32 miliard získaných pro firmy

Přidali jsme informace, které získáváme při naší účasti na samotné přípravě programů a pozvali jsme přímo jejich tvůrce, aby vám pověděli, jak vybrat správný program a na co si dát pozor.

Jeden webinář shrnující všechny dotace, 5 webinářů zaměřených na jednotlivé programy nebo oblasti. Vyberte si variantu, nebo shlédněte všech 6. Čím víc informací, tím vyšší šance na dotaci. 

Více informací a registraci na webináře najdete tady

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.