Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nové dotační výzvy podpoří modernizaci výroby i vývoj v oblasti letectví

České výrobní podniky budou mít od prosince 2017 do května 2018 unikátní šanci získat až 20 milionů korun na nové výrobní i nevýrobní stroje, technologie, hardware či software.

6. 12. 2017
Dotace pro podnikatele

Cílem dotačního programu Technologie 4.0 je podpora další modernizace a digitální transformace firem, které se již touto cestou ubírají. Tento ambiciózní projekt podpoří české firmy, které již disponují moderním technologickým vybavením a chtějí jej dále rozvíjet. To vše prostřednictvím dotace na technologie využívající či podporující prvky robotizace, rozšíření virtuální reality, specializovaných CAD a mnoho dalšího. Dotace u takových projektů pokrývá až 45 % ze vstupní investice firmy.

 

O dotaci se nově budou moci ucházet také subjekty provádějící průmyslový výzkum nebo experimentální vývoj v oblasti civilního letectví, a to konkrétně v dotačním programu Aplikace Clean Sky 2. Jedná se o podporu řešení konkrétních výzkumných a vývojových projektů vedoucích k výrobě environmentálně přívětivějších letadel. Více se o programu můžete dozvědět zde nebo se nám rovnou ozvěte na tel. číslo 800 190 163 či na adresu enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.