Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

OPPIK: výzvy Aplikace a Spolupráce pro mezinárodní projekty

Dle oficiálních zpráv Ministerstva průmyslu a obchodu budou začátkem března vyhlášeny výzvy v programech Aplikace a Spolupráce - klastry. Podporu mohou získat výzkumné a vývojové projekty, které budou realizovány ve spolupráci s mezinárodním partnerem prostřednictvím sítí IraSME či Cornet.

23. 2. 2016
Dotace pro podnikatele

Dle oficiálních zpráv Ministerstva průmyslu a obchodu budou začátkem března vyhlášeny výzvy v programech Aplikace a Spolupráce - klastry. Podporu mohou získat výzkumné a vývojové projekty realizované ve spolupráci s mezinárodním partnerem prostřednictvím sítí IraSME či Cornet.

 

Zájemci o podporu v jedné z těchto dvou výzev musí do 30. března podat dotační žádost do těchto sítí a až následně žádat v programech Aplikace či Spolupráce - klastry. S plnou žádostí totiž bude požadována i kopie dotační žádosti do sítě IraSME či Cornet. Programy Aplikace a Spolupráce budou přijímat žádost do konce dubna 2016.


V případě zájmu s vámi bezplatně zkonzultujeme váš projektový záměr a pomůžeme i s přípravou dotační žádosti. Máme zkušenosti i s mezinárodními programy. Zavolejte nám na 800 190 163 nebo napište na enovation@enovation.cz.
IraSME (International research activities by SMEs) je síť národních ministerstev a agentur, jež administrují národní či regionální dotační programy. Cílem je podpora mezinárodních výzkumných projektů a spolupráce mezi malými a středními podniky (MSP) a výzkumnými organizacemi. Žadatelem musí být minimálně 2 MSP z různých regionů, které jsou do sítě zapojeny. Žadatelé podávají společnou žádost v angličtině.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.