Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Příjem návrhů projektů na aplikovaný výzkum a experimentální vývoj je otevřen do 20. prosince

Technologická agentura ČR vyhlásila v rámci programu Alfa 4. veřejnou soutěž o dotace na projekty, které podporují aplikovaný výzkum a experimentální vývoj zaměřený především na oblast progresivních technologií.

7. 11. 2013
Dotace pro podnikatele

Technologická agentura ČR vyhlásila, v rámci programu Alfa, 4. veřejnou soutěž o dotace na projekty, které podporují aplikovaný výzkum a experimentální vývoj zaměřený především na oblast progresivních technologií.

Žádat lze o dotace na patenty, užitné vzory, software, užitné a průmyslové vzory a další. Celkově je na tuto soutěž vyčleněno 400 milionů Kč a čerpat dotaci mohou všechny typy subjektů (fyzické, právnické subjekty a vědecké organizace). Příjem návrhů projektů bude ukončen 20. prosince v 16:30. Další parametry vyhlášené soutěže najdete zde.


V případě, že plánujete investice, které by mohly být v rámci tohoto programu financovány, kontaktujte nás na tel. č. 800 190 163 nebo na emailové adrese enovation@enovation.cz. Doporučujeme tak učinit co nejdříve – o finance alokované do tohoto programu bude zřejmě velký zájem. Vyšší šanci na získání dotace budou mít včas a kvalitně připravené projekty.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.