Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program Aplikace byl otevřen

Od pátku 26. června mohou podnikatelé podávat předběžné žádosti o dotaci z programu Aplikace. Zájemci tak musí učinit do 30. září, bezprostředně poté začne běžet dvouměsíční lhůta pro předložení plných žádostí.

29. 6. 2015
Dotace pro podnikatele

Od pátku 26. června mohou podnikatelé podávat předběžné žádosti o dotaci z programu Aplikace. Zájemci tak musí učinit do 30. září, bezprostředně poté začne běžet dvouměsíční lhůta pro předložení plných žádostí.

 

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) přeci jen otevřelo i jedenáctý program podpory z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Program Aplikace umožňuje dotovat projekty průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje.

 

Evropské peníze – v první výzvě si podnikatelé rozdělí minimálně 2 mld. korun – pokryjí především výdaje na mzdové náklady výzkumníků a techniků. Do jisté míry bude možné uhradit i odpisy přístrojů či režijní náklady.

 

Detailnější představení programu Aplikace pro vás připravil náš dotační expert Daniel Žáček.

 

V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou odbornou konzultaci nás kontaktujte na enovation@enovation.cz či telefonicky na 800 190 163

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.