Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

První veřejná soutěž pro podporu projektů zlepšujících dopravu otevřena

Od 13. června do 13. srpna 2019 běží první soutěž programu Doprava 2020+, jehož cílem je podpořit výzkumně – vývojové aktivity vedoucí k zlepšení dopravy.

18. 6. 2019
Dotace pro podnikatele

Podobně jako TREND, i program Doprava 2020+ umožňuje podnikům získat dotace na mzdy a osobní náklady jak výzkumných, tak i podpůrných pracovníků, dále je možné podpořit nákup strojů a vybavení, nákup na služeb (včetně smluvního výzkumu), ale také režijní a další provozní náklady.  

Program vyhlašuje a hodnotí Technologická agentura (TA ČR), díky čemuž z něj mohou čerpat podniky všech velikostí, které nemusí dokládat dvouletou účetní historii, a může se jednat o podniky z celé ČR, včetně Prahy.

Výše dotace

V rámci první veřejné soutěže si podniky rozdělí 50 mil. Kč, celkově ale plánuje TAČR v následujících 4 letech rozdělit až 2,5 mld. Kč. Nezvykle vysoká je i výše podpory – podniky mohou získat dotaci ve výši až 80 % celkového rozpočtu projektu.

Podrobnější informace včetně zaměření projektů najdete na stránce programu Doprava 2020+.

Vyvíjíte řešení, které spadá do kategorie tohoto projektu?

Naši specialisté, kteří se zaměřují právě na programy TA ČR, s vámi vaše záměry rádi zdarma konzultují a pomohou vám i s přípravou projektu. Kontaktujte nás na telefonním čísle 222 523 549 nebo prostřednictvím e-mailu enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.