Jak inovovat produkty a zefektivnit procesy ve firmě? Ušetřit na energiích a zlevnit fungování společnosti?

Máme pro vás řešení

Rozvoj překvapivě vyhlašuje novou výzvu

Úředníci ministerstva průmyslu a obchodu nečekaně připravili na poslední chvíli ještě jednu dotační výzvu v končícím Operačním programu Podnikání a inovace (OPPI). Konkrétně se jedná o oblíbený program Rozvoj, který podporuje pořizování strojů a výrobních technologií.

10. 8. 2015
Dotace pro podnikatele

Úředníci ministerstva průmyslu a obchodu nečekaně připravili na poslední chvíli ještě jednu dotační výzvu v končícím Operačním programu Podnikání a inovace (OPPI). Konkrétně se jedná o oblíbený program Rozvoj, který podporuje pořizování strojů a výrobních technologií.

 

Firmy si mezi sebe rozdělí až 2 mld. korun, podporováni však budou pouze podnikatelé z ekonomicky znevýhodněných regionů. Ministerstvo doposud mapu oblastí nezveřejnilo, pravděpodobně však bude odpovídat vládou definovaným územím s hospodářskými problémy a vyšší nezaměstnaností.

 

Výzva má však jedno zásadní omezení. Zájemci o dotaci musí také počítat s velmi krátkými lhůtami pro realizaci projektu. Celý projekt včetně výběrového řízení totiž musí být dokončen do Silvestra letošního roku. Do konce roku tedy musí dotovaný stroj stát na svém místě a uzavřeny musí být i veškeré účetní operace.

  • lhůta pro registrační žádosti:              17. srpen – 15. září
  • lhůta pro plné žádosti:                       17. srpen – 19. říjen
  • termín pro dokončení projektu:          31. prosinec 2015

 

Po zveřejnění kompletního znění výzvy najdete nejdůležitější informace o programu Rozvoj zde>>

 

Chystáte-li investici do technologického vybavení v přibližné hodnotě alespoň 3 mil. korun? Ozvěte se nám na telefon 800 190 163 či na emailu enovation@enovation.cz. Poradíme vám jak postupovat, abyste uspěli ve stanovených termínech.

 


 

Nechcete svůj projekt uspěchat? Již na podzim bude možné podobné investice do strojů a výrobních technologií podporovat z nového Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), poslouží k tomu program Technologie. O jeho vyhlášení vás budeme samozřejmě informovat.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.