Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Slavíme 100% úspěšnost ve výzvách React-EU

Ačkoli byl React-EU zcela nový dotační program, se kterým neměl nikdo žádné zkušenosti, naši specialisté si s ním poradili na jedničku. Děkujeme jim i všem klientům, kteří se na nás obrátili. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci a rozšířit tak i sobě obzory.

29. 10. 2021
Dotace pro podnikatele

React-EU byl po dlouhé době prvním velkým programem určeným pro nemocnice a zdravotnická zařízení a bylo to vidět – alokace všech vyhlášených výzev se vyčerpala v řádech vteřin.

Výsledky výzev č. 99 a č. 100

Výzva č. 99 cílila na rozvoj zdravotnických zařízení se zaměřením na péči o zvláště ohrožené skupiny pacientů. Výzva č. 100 se pak zaměřila na rozvoj laboratorních kapacit a infektologie.

Žádalo se o financování např. nákupu vybavení laboratoří, rozšíření jejich kapacit, nákup onkologického vybavení a dalších.

Celkem jsme v těchto výzvách podali 5 žádostí a všechny byly doporučeny k financování. Tímto ještě jednou děkujeme našim klientům, kteří v nás vložili svou důvěru, a také našim dotačním specialistům, kteří se nového programu nelekli a poradili si s ním.

Poslední výzva č. 101 je stále otevřena

Jediná výzva, o kterou se žadatelé nepoprali ihned a která tak stále nabízí možnosti financování, je ta s číslem 101. Program Podpora sociální infrastruktury podporuje nákup budov, zařízení a vybavení, které vytvoří podmínky pro kvalitní poskytování ambulantních, terénních a komunitních pobytových sociálních služeb nebo obnovu a zkvalitnění služeb stávajících. 

S žádostí vám rádi pomůžeme.

Zjistit více

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.