Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Společnost Aufeer Design otevřela novou budovu výzkumného a vývojového centra

Tento týden byla v Mladé Boleslavi slavnostně otevřena nová budova výzkumného a vývojového centra společnosti Aufeer design, pro kterou jsme v rámci programu Potenciál (OPPI) získali dotaci z Evropské unie.

20. 2. 2014
Dotace pro podnikatele

Tento týden byla v Mladé Boleslavi slavnostně otevřena nová budova výzkumného a vývojového centra společnosti Aufeer design, pro kterou jsme v rámci programu Potenciál (OPPI) získali dotaci z Evropské unie.

Aufer - otevřeníVýstavba budovy byla zahájena v roce 2013 a k jejímu dokončená došlo během jednoho roku. Nové prostory představují čtyřicet nových pracovních míst, určených především pro pracovníky v konstrukci, díky kterým společnost bude moci lépe reagovat na růst poptávky po svých službách. Nové zázemí zde najde rovněž vedení firmy. Budova je zařízena moderním interiérem dle nejnovějších trendů pro pracovní místa a vybavena nejmodernější technologií pro zvládání náročných úkolů. Přestěhování části konstruktérů do nové budovy zároveň proběhne v následujících měsících drobná rekonstrukce původních prostor. Na nové, moderně vybavené pracovní místo, se tak může těšit více zaměstnanců společnosti.

Více informací o tomto projektu najdete v případové studii zde.

 

Fotogalerie

Aufer - interiér 2 Aufer - interiér

 

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.