Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Ušetřete na daních 190 tisíc z každého milionu na výzkum a vývoj

I firmy, které inovují produkty či postupy, vyvíjí software, virtuální hru nebo například aplikaci pro mobilní bankovnictví, mají ze zákona nárok na daňové odpočty. Odečíst si mohou 190 000 Kč z každého milionu investovaného do výzkumu a vývoje, i když se přímo vědou nezabývají.

1. 11. 2019
Dotace pro podnikatele

Ať už pracujete ve výrobě, IT nebo službách, přijďte na bezplatnou neformální pracovní snídani a zjistěte, jak na odpočty na výzkum a vývoj. O zkušenosti se podělí odborník z praxe i zástupce finančního úřadu. Zajímavé informace zazní jak pro ty, kdo odpočty dávno uplatňují (například dopady nedávné novely zákona), tak pro úplné nováčky (například co je třeba udělat ještě před uplatněním odpočtu).

Snídani pořádáme pro všechny přihlášené zdarma. Kapacita se však rychle plní a zbývá již jen několik posledních míst, neváhejte se proto zaregistrovat co nejdříve. Registrační formulář a další podrobnosti naleznete na níže uvedených odkazech.

Vybrat si můžete ze 2 termínů ve 2 městech:

Brno 19. listopadu

Praha 21. listopadu

 

Termíny snídaně vám nevyhovují nebo si nejste jistí, jaké náklady může do odpočtu zahrnout konkrétně vaše firma? Pro bezplatnou konzultaci se specialistou volejte 255 785 575 nebo piště na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.