Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Utkejte se s konkurencí o dotace z OPPIK v rámci ITI

Už v březnu se díky Integrovaným regionálním investicím (ITI) budou moci podnikatelé z 5 vybraných metropolitních oblastí v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) utkat o dotace z EU s konkurencí.

24. 1. 2017
Dotace pro podnikatele


Už v březnu se díky Integrovaným regionálním investicím (ITI) budou moci podnikatelé z ostravské, královéhradecko-pardubické, olomoucké, brněnské a plzeňské metropolitní oblasti v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) utkat s konkurencí o dotace z EU. 
  
V celostátních výzvách soutěží projekty podnikatelů s projekty podanými v rámci celé ČR. Projekty předložené do výzev ITI v rámci OPPIK soutěží však pouze s projekty z maximálně 5 oblastí ČR. Šance, že podnik finanční podporu z EU získá, je tedy vyšší. 


Informace o ITI v kostce
 

Na bezplatných seminářích konaných po celé ČR se dozvíte, v rámci jakých programů můžete dotaci čerpat, kolik je možné získat, co finance podpoří a samozřejmě přesný seznam obcí, pro které jsou výzvy určeny. Mezi podnikateli z jednotlivých metropolitních oblastí je o informace velký zájem. Na seminář se přihlaste včas.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.