Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

V polovině ČR se sníží dotace. Využijte poslední programy za současných podmínek

Každý den sledujeme vývoj nového dotačního období a informujeme vás o všech novinkách. Teď jsme se dozvěděli, že se chystá snížení dotací ve 3 ze 7 dotačních regionů v ČR. Přečtěte si, které to jsou, a jak se můžete snížení dotací vyhnout.

25. 5. 2021
Dotace pro podnikatele

Střední Čechy, Jihozápad a Jihovýchod. To jsou regiony, ve kterých se sníží dotační podpora v novém období 2021–⁠2027. Veškeré dotace pro firmy a projekty v těchto regionech budou nižší o 5 %

Podívejte se na mapu

Pokud se chystáte na projekt v regionu Střední Čechy, Jihozápad nebo Jihovýchod (viz černě vyznačené na mapě) a chcete žádat o dotaci, máme řešení, jak se tomuto snížení vyhnout.

Žádejte ještě v dobíhajícím období za současných podmínek. Momentálně jsou pro vás připraveny celkem 3 výzvy, které podpoří vývoj vaší firmy a produktů v plné výši:

  • Potenciál –⁠ od 1 do 100 milionů Kč na výzkumné budovy a vybavení.
  • Aplikace –⁠ od 2 do 100 milionů Kč na mzdy vývojářů, konstruktérů, materiál a režijní náklady.
  • Inovace –⁠ od 1 do 100 milionů Kč na výrobní stroje, hardware a software potřebný pro uvedení inovovaných produktů na trh.

Žádat navíc mohou i velké podniky, které v novém období na dotace v takové výši už nedosáhnou.

Například výzva Digitální podnik, díky které můžete získat finance na firemní hardware a software, se bude novými pravidly řídit už letos. 

Zavolejte nám na  800 190 163 a začneme společně připravovat projekt co nejdříve. Výzvy startují už na konci května a času moc nezbývá.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.