V rámci Programu podpory mezinárodní spolupráce bude rozděleno 14 milionu korun

18. dubna byla vyhlášena II. výzva Programu podpory mezinárodní spolupráce. Celkem se mezi žadatele bude rozdělovat 14 milionů korun. V rámci tohoto Programu mohou žadatelé získat až pěti milionovou dotaci.

22. 4. 2013
Dotace pro podnikatele

18. dubna byla vyhlášena II. výzva Programu podpory mezinárodní spolupráce. Celkem se mezi žadatele bude rozdělovat 14 milionů korun. V rámci tohoto Programu mohou žadatelé získat až pěti milionovou dotaci.

Do Programu se mohou zapojit společnosti, které se věnují vývoji a výrobě technologicky vyspělých výrobků, a zároveň ty, které spolupracují ve svém oboru se zahraničním subjektem sídlícím mimo Evropskou unii a mají projekty zaměřené na strojírenství, elektrotechniku a elektrotechniku, informační a komunikační technologie, energetiku, čisté technologie, biotechnologie, lékařské technologie, zemědělské a potravinářské technologie.

Dotaci je možné využít na mzdové náklady, náklady na nákup strojů, zařízení a programové vybavení a další provozní náklady (například na materiál, vodu, nákup služeb atd.).

Ukončení příjmu přihlášek proběhne 14. června 2013 ve 12 hodin a výsledky II. výzvy pak budou oficiálně vyhlášeny MPO a CzechInvest 16. září 2013.

Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonním čísle + 420 222 523 549 anebo nám napište na adresu enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.