Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Začínají webináře zdarma –⁠ vše o dotacích na úspory energie, digitalizaci, výzkum a vývoj

V posledních týdnech jsme pro vás chystali webináře k novým dotacím Národního plánu obnovy, OP TAK a dalších programů. Tento týden vysíláme první webinář o digitalizaci, další následují. Registrujte se, zapište si data do kalendáře a zjistěte, jak získat finance, které vás podrží v krizi.

6. 6. 2022
Dotace pro podnikatele

Podle odborníků nejen v České republice hrozí hluboká ekonomická krize a dokonce tzv. stagflace (viz například analýza na seznamzpravy.cz). Vaše firma se však z krize může úspěšně proinvestovat. Proto jsme pro vás připravili sérii 3 webinářů, které vám představí nové dotace financující:

A jeden souhrnný webinář, na kterém představíme všechny nově vyhlášené nebo chystané programy. 

Na webinářích během 45 minut z pohodlí kanceláře či domova zjistíte, jak se dostanete k penězům, které vaší firmě pomohou udržet si konkurenceschopnost. 

Webináři vás provedou zkušení experti s dlouholetou praxí z enovation. Informace o programech máme přímo z vyjednávání o programech, takže představíme i praktické rady a tipy, které okamžitě využijete při následných žádostech.

Nezapomeňte se registrovat, ať svou firmu nepřipravíte o šanci na nové dotace. Po registraci vám vždy před webinářem pošleme upozornění do e-mailu.

Registrovat

Pokud potřebujete konzultovat váš projekt, zavolejte nám na 800 190 163 nebo napište na enovation@enovation.cz a domluvíme se na termínu úvodní bezplatné konzultace.

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.