Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Zjistěte, jak ze státních fondů financovat své výzkumné a vývojové aktivity

Zkoumáte, vyvíjíte, zlepšujete své produkty? Pokryjte dotacemi až 80 % mezd svých výzkumných a vývojových pracovníků. Přijďte se s námi 23. března nasnídat a načerpejte informace, které zvýší vaše šance na získání dotace z programů Technologické agentury české republiky (TA ČR).

24. 2. 2020
Dotace pro podnikatele

Ať už pracujete ve výrobě, IT nebo službách, přijďte na bezplatnou neformální pracovní snídani a zjistěte, jak na dotace ze státních fondů TA ČR – které můžete získat na projekty po celém Česku, tedy i v Praze.

Dozvíte se například, jak o tyto peníze úspěšně žádat. O své dlouholeté know-how se s vámi podělí dotační specialisté, jejichž žádosti o dotaci bývají 3x úspěšnější než projekty ostatních.

Snídani pořádáme pro všechny přihlášené zdarma. Kapacita se však rychle plní a zbývá už jen několik posledních míst, neváhejte se proto zaregistrovat co nejdříve. Registrační formulář a další podrobnosti naleznete ZDE.

Chci se přihlásit

Termín snídaně vám nevyhovuje nebo máte otázky, na které byste odpovědi rádi znali již nyní?

Neváhejte se na naše dotační specialisty obrátit pro bezplatnou konzultaci. Volejte 800 190 163 nebo pište na adresu enovation@enovation.cz a domluvte si její termín.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.