Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Zpracovali jsme Podnikatelský projekt roku 2014

Agentura CzechInvest zveřejnila oceněné projekty v žebříčku Podnikatelský projekt roku 2014. V kategorii ICT a strategické služby se na první příčce umístil projekt zpracovaný naším specialistou na IT segment, Ondřejem Beránkem.

10. 11. 2015
Dotace pro podnikatele

Agentura CzechInvest zveřejnila oceněné projekty v žebříčku Podnikatelský projekt roku 2014. V kategorii ICT a strategické služby se na první příčce umístil projekt zpracovaný naším specialistou na IT segment, Ondřejem Beránkem.

 

Pro společnost A4B Solutions s.r.o. jsme připravili dotační projekt Archivační a virtualizační systém spol. A4B. Jeho cílem bylo vytvořit aplikační řešení pro virtualizaci elektronických poštovních databází. Starší a objemné zprávy se s její pomocí uloží mimo centrální server a v poštovní databázi zůstávají na tyto zprávy pouze odkazy. Pro uživatele se nic nemění a aplikace přitom umožňuje zpracovávat stále větší a prudce rostoucí objemy elektronické pošty. 

 

Ondřej i další specialisté z týmu Advisory jsou připraveni stejně kvalitně zpracovat projekty i pro investiční záměry vaší společnosti. Chcete-li žádat o dotace v roce 2016, neváhejte se na ně obrátit již dnes. Využijte zelenou linku 800 190 163 nebo email enovation@enovation.cz

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.