Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Je digitalizace ve zdravotnictví v dnešní době nutností?

Budoucnost je v technologiích, které umožňují digitalizaci dat, jejich online přístupnost, sdílení a zároveň nevyhnutelnou úroveň zabezpečení. I tady mohou pomoci dotace.

29. 3. 2023
Dotace pro zdravotnictví

 

V březnu jsme napsali článek na téma elektronizace zdravotnictví pro Zdravotnický deník, ve kterém jsme se touto otázkou zaobírali.

Ano, digitalizace ve zdravotnictví je v dnešní době nutností a stává se stále důležitějším tématem v celosvětovém zdravotnickém průmyslu. Digitalizace může pomoci zlepšit kvalitu péče o pacienty, zefektivnit procesy a snížit náklady na zdravotnickou péči.

Přečtěte si celý článek

 

V příštích týdnech bude vyhlášena dotační výzva zaměřená na digitalizaci zdravotnického sektoru:

 

eHealth

  • Příjem žádostí: od května 2024 do května 2024.
  • Na co lze dotaci čerpat: pořízení informačních systémů pro vedení zdravotnické dokumentace umožňující její výměnu vč. implementace datových rozhraní na služby elektronického zdravotnictví, zajištění on-line přístupů a identifikátorů subjektů.
  • Míra podpory: 70 až 100 %.

Zjistěte více informací o programu

 

eHealth ale není jedinou dotační výzvou, která je v současné době pro zdravotnické subjekty otevřená. Otevřené jsou i další programy, jejižch cílem je podpora modernizace a vylepšení stávajících zdravotnických zařízení, například prostřednictvím nákupu nových diagnostických přístrojů nebo modernizace infrastruktury.

Podívejte se na náš přehled dotačních možností

 

Proč spolupracovat s enovation

Pro zdravotnický sektor píšeme desítky projektů – a to pro všechny typy nemocnic a zařízení. Máme tým zaměřený přímo na zdravotnický sektor s dlouholetou praxí a zkušenostmi.  Vždy máme aktuální informace, které projekty nemocnice řeší a mohou pomoct. Víme, jak připravit žádost s více než 90% šancí na úspěch.    

  • Pomůžeme vám s veškerou přípravou a administrací.
  • Postaráme se, aby žádost o dotaci obsahovala potřebnou studii proveditelnosti, rozpočet projektu i další náležitosti, které budou předmětem hodnocení. 
  • Napište nám na enovation@enovation.cz či nás kontaktujte na 222 523 549 a na úvodní konzultaci probereme možnosti vašeho zdravotnického zařízení.   

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.