Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

1.červen ve znamení nových Pravidel pro výběr dodavatele v OP PIK

V červnu letošního roku vejdou v platnost nová Pravidla pro výběr dodavatelů OPPIK – v tomto programovém období již třetí verze.

17. 5. 2016
Dotace z OPPIK

V červnu letošního roku vejdou v platnost nová Pravidla pro výběr dodavatelů OPPIK – v tomto programovém období již třetí verze.


Například zrušení povinnosti veřejného otevírání obálek u zakázek, které jsou zadávány formou elektronické aukce, je jednou ze změn, kterou nová Pravidla přinášejí. U ostatních zakázek s předpokládanou hodnotou nad 11,413 mil. Kč zůstává povinnost veřejného otevírání.


Změnou je rovněž zavedení povinnosti informovat o výsledku výběru i vyloučené dodavatele a upřesnění rozsahu možné kontroly na místě, kdy mohou být jejím předmětem i dokumenty, které zadavatel nepředkládal v rámci MS 2014+.


Nově také mají zadavatelé povinnost, na rozdíl od dosud platné verze, uveřejnit opravné oznámení o zakázce ve Věstníku veřejných zakázek, jestliže dojde k prodloužení termínu pro podání nabídky. V celém dokumentu došlo rovněž ke sjednocení terminologie.


Nová Pravidla jsou ke stažení zde.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.