Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace pro kraje: vznik a rozvoj digitálních technických map (DTM)

Kraje nyní mohou pomocí dotací pokrýt 85 % nákladů na vznik a rozvoj digitálních technických map krajů (DTM). Získat mohou až 200 milionů Kč na pořízení dat i informační systém a jeho správu, dlouhodobý majetek, výběrová řízení i povinnou publicitu.

20. 4. 2020
Dotace z OPPIK

Příjem žádostí startuje již v květnu a o schválení rozhoduje termín podání – doporučujeme tedy s její přípravou začít bezodkladně.

Další informace o výzvě Vznik a rozvoj digitálních technických map krajů (DTM) z programu Vysokorychlostní internet naleznete ZDE.

Zajímá vás více?

Další informace vám rádi poskytnou a se zpracováním žádosti pomohou naši dotační specialisté. Jsou jediní, kdo má s výzvami na podporu digitalizace sítí a telekomunikací v programu OPPIK zkušenost a pouze jejich žádosti jsou doporučeny k financování. V poslední výzvě tohoto programu bylo schváleno jen 26 projektů a přesně tolik jsme našim klientům pomohli zpracovat – a pomůžeme i vám.

Volejte 800 190 163 nebo piště na adresu enovation@enovation.cz a domluvte si termín bezplatné telefonické či video konzultace s našimi dotačními experty.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.