Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotační výzvy se blíží. Máte dobré informace, víte, jak zpracovat dotační žádost?

Vyhlášení podzimních dotačních výzev, díky kterým budou moci podniky získat finance například na zateplení budovy, vývoj softwaru, na zavedení nového produktu do výroby a na trh, na zakoupení výrobních strojů nebo na podporu rozvoje podnikatelských nemovitostí, se rychle blíží.

19. 9. 2016
Dotace z OPPIK

Vyhlášení podzimních dotačních výzev, díky kterým budou moci podniky získat finance například na zateplení budovy, vývoj softwaru, na zavedení nového produktu do výroby a na trh, na zakoupení výrobních strojů nebo na podporu rozvoje podnikatelských nemovitostí, se rychle blíží.

Jak zpracovat dotační žádost tak, aby obstála v konkurenci mnoha dalších kvalitních projektů? Kolik peněz z EU můžete na svůj projekt získat a co konkrétně dotace podpoří? Informace obsažené ve stozích dokumentů, můžete získat za jedno dopoledne na bezplatných seminářích. Věnovat se vám budou odborníci se zkušenostmi s řadou náročných dotačních projektů. Rezervujte si však místo včas. Kapacita prostoru je omezená.

Pokud chcete probrat svůj projekt na osobní schůzce s některým z našich dotačních odborníků, domluvte si bezplatnou konzultaci na tel. 255 785 575 nebo e-mailem enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.