Monitorovací výbor připomínkuje výběrová kritéria pro OPPIK

Ministerští úředníci, zástupci Evropské komise, zaměstnanci agentury CzechInvest, ale i zástupci profesních organizací jako Hospodářská komora ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) či Asociace výzkumných organizací dostali k dispozici návrh finálního znění výběrových kritérií pro přidělování dotací v prvním kole výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkure

20. 5. 2015
Dotace z OPPIK

Ministerští úředníci, zástupci Evropské komise, zaměstnanci agentury CzechInvest, ale i zástupci profesních organizací jako Hospodářská komora ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) či Asociace výzkumných organizací dostali k dispozici návrh finálního znění výběrových kritérií pro přidělování dotací v prvním kole výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).


Příští čtvrtek 28. května se chystá zasedání Monitorovacího výboru OPPIK, na kterém se bude o definitivním znění podmínek rokovat. Jedním z členů výboru je i náš kolega a vedoucí týmu Advisory Jiří Kvíz, jenž byl do Monitorovacího výboru nominován jako předseda Výboru pro strukturální fondy AMSP ČR. „Naším úkolem je nyní návrh připomínkovat a společnými silami přispět k nastavení a schválení kritérií takovým způsobem, aby byla výhodná jak pro české podnikatele, tak splnila přísné požadavky hodnocení dotačních projektů,“ vysvětluje roli Monitorovacího výboru dotační expert společnosti enovation.

 

Podle dostupných informací by hodnotící kritéria měla být schválena právě na čtvrtečním zasedání, oficiální vyhlášení výzvy a příjem žádostí o dotaci by měly následovat brzy poté.


Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.