Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program Inovace - příjem žádostí o dotaci odstartoval

Příjem žádostí o dotaci v rámci výzvy programu Inovace byl zahájen. Posledním dnem příjmu žádostí je pak 12. 11. 2017. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč. Nyní je třeba co možná nejrychleji zpracovat dotační žádost, a to co v nejlepší kvalitě. Rádi Vám pomůžeme.

12. 7. 2017
Dotace z OPPIK


Příjem žádostí o dotaci v rámci výzvy programu Inovace byl zahájen. Posledním dnem příjmu žádostí je pak 12. 11. 2017. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč. Nyní je třeba co možná nejrychleji zpracovat dotační žádost, a to co v nejlepší kvalitě. Rádi Vám pomůžeme. 


Domluvte si s našimi odborníky bezplatnou konzultaci na 255 785 575 nebo na enovation@enovation.cz co nejdříve – dostatek času na přípravu kvalitní žádosti výrazně zvyšuje Vaše šance na zisk dotace. V této chvíli už konzultujeme a začínáme připravovat desítky projektů. Abychom našim klientům i nadále poskytovali špičkové služby a mohli se každému z nich věnovat na 100 %, máme pevně nastavenou maximální kapacitu. Nejpozději 12. září tak přestaneme konzultovat nové projekty

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.