Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program Potenciál – příjem žádostí o dotaci odstartoval

Od 20. 7. Do 30. 11. je možné podávat žádosti o dotaci programu Potenciál. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč.

20. 7. 2017
Dotace z OPPIKOd 20. 7. do 30. 11. je možné podávat žádosti o dotaci programu Potenciál. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč.

Chcete si pořídit nové stroje pro zajištění aktivit centra průmyslového výzkumu, vývoje a inovací? Jste malý či střední podnik? Pak jste ideálním žadatelem o dotaci.

Významné finance na výzkumné a vývojové aktivity nabízí i program Inovace, ze kterého můžete získat dotaci zejména na pořízení výrobních technologií, a program Aplikace, jehož vyhlášení se chystá v nejbližších týdnech. Slouží především k podpoře mezd výzkumně-vývojových pracovníků.

Potřebujete pomoci se zpracováním dotační žádosti? V této chvíli už konzultujeme a začínáme připravovat desítky projektů. Abychom našim klientům i nadále poskytovali špičkové služby a mohli se každému z nich věnovat na 100 %, máme pevně nastavenou maximální kapacitu. Od 12. září tak už nemůžeme garantovat konzultace všech projektů. 


Bezplatnou konzultaci si domluvte na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.