Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program Úspory energie Výzva II - příjem žádostí o dotaci bude na konci října ukončen

K 31. 10. 2017 bude ukončen příjem žádostí o podporu v programu Úspory energie ve Výzvě II. Důvodem je nízký zájem žadatelů – aktuálně jsou evidovány žádosti o dotaci pouze ve výši cca 1,1 mld. Kč (z celkové alokace 11 mld. Kč), a to po více než 7 měsících od zahájení jejich příjmu.

1. 8. 2017
Dotace z OPPIK


K 31. 10. 2017 dojde k ukončení příjmu žádostí o dotaci v programu Úspory energie ve Výzvě II. Aktuálně jsou totiž evidovány žádosti pouze ve výši cca 1,1 mld. Kč (z celkové alokace 11 mld. Kč), a to po více než 7 měsících od zahájení jejich příjmu.

Fakticky bezprostředně by měla navázat Výzva III s příznivějšími hodnoticími kritérii. Plánuje se i navýšení podílu na alokaci pro velké podniky, a to z 20 na 60 %. Příjem žádostí do této výzvy by měl být zahájen do konce listopadu 2017.

Zájemci o energetické úspory mohou využít i další dotační programy, například na pořízení fotovoltaické elektrárny či zařízení pro akumulaci energie.

Naši dotační odborníci vám rádi představí veškeré možnosti úspory energií i další služby v oblasti hospodaření s energií ve vašem podniku. V případě otázek volejte 800 190 163 nebo pište na enovation@enovation.cz

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.