Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Topíte se v řeči úředníků? Nový web mluví jasně

Výzvy v programech Nemovitosti, Marketing, ICT a sdílené služby, ICT a sdílené služby pro začínající podniky i Školicí střediska byly vyhlášeny a je třeba se pustit do přípravy dotačních žádostí.

4. 11. 2016
Dotace z OPPIK

Výzvy v programech Nemovitosti, Marketing, ICT a sdílené služby, ICT a sdílené služby pro začínající podniky i Školicí střediska byly vyhlášeny a je třeba se pustit do přípravy dotačních žádostí.

Nevíte, odkud začít, jak udělat první krok? Topíte se v termínech, které slyšíte poprvé a především v těžce stravitelném jazyce úředníků? Udělali jsme první krok za vás. Vytvořili jsme přehledný a srozumitelný web, kde o dotacích najdete vše, co je třeba.


Jak postupovat při zpracování žádosti? Z jakého programu můžete získat dotaci na výzkum a vývoj nového produktu nebo třeba na nákup nových technologií? Pro odpověď stačí kliknout.
Přejeme úspěšné schválení projektu. Pokud vám nová encyklopedie dotací usnadní orientaci v dotačním procesu, pak splní svůj cíl.


Máte otázky, které byste raději zkonzultovali osobně nebo chcete probrat svůj zamýšlený projekt? Domluvte si bezplatnou osobní konzultaci na 255 785 575 nebo na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.