Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

TIP: urychlete proplacení Žádosti o platbu zasláním potřebných dokumentů předem

Agentura pro podnikání a inovace ověřuje nově před proplacením podané Žádosti o platbu deklarovanou velikost podniku k datu vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace. V rámci této kontroly dochází k ověřování údajů uvedených v Prohlášení, tj. aktiva, obrat a počet zaměstnanců.

23. 10. 2019
Dotace z OPPIK

Pro urychlení administrace Žádosti o platbu ze strany Agentury pro podnikání a inovace je třeba zaslat prostřednictvím depeše excelové Prohlášení se stavem k datu vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace a relevantní podkladovou dokumentaci, ze které bude možné vyplněné údaje ověřit (tj. finanční výkazy, daňová přiznání a jejich přílohy, přílohy k účetním závěrkám aj.), ještě před podáním Žádosti o platbu, a to za všechny subjekty uvedené v Prohlášení a za všechna účetní období uvedená v Prohlášení. Pokud jsou tyto dokumenty veřejně dostupné, postačí na ně uvést odkaz.

Doložením výše uvedených podkladů lze administraci Žádosti o platbu významně urychlit. Jestliže by uvedené podklady nebyly doloženy a nebylo by možné informace uvedené v Prohlášení ověřit z veřejně dostupných zdrojů, projektoví manažeři Agentury pro podnikání a inovace si tuto potřebnou dokumentaci od Vás vyžádají, avšak až v rámci administrace Žádosti o platbu, čímž se doba administrace prodlouží.

Pokud si nevíte rady s doložením nebo si nejste jistí, zda u Vás bude daná kontrola probíhat, obraťte se na nás. Naši dotační specialisté vám rádi pomohou na tel. čísle 800 505 565 nebo adrese enovation@enovation.cz

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.