Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Výzva v programu Potenciál vyhlášena

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu v programu Potenciál. O dotaci bude možné žádat od 20. 7. do 30. 11. 2017. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč.

14. 7. 2017
Dotace z OPPIK


Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu v programu Potenciál. O dotaci bude možné žádat od 20. 7. do 30. 11. 2017. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč.

Dotace je určena pro malé a střední podniky, které si chtějí pořídit stroje, zařízení a jiné vybavení nezbytné pro zajištění aktivit centra průmyslového výzkumu, vývoje a inovací.

Významné finance na výzkumně-vývojové a inovační aktivity nabízí i aktuálně otevřený program Inovace, ze kterého můžete získat dotaci např. na výrobní technologie, a program Aplikace, jehož vyhlášení se chystá v nejbližších týdnech a primárně slouží k podpoře mezd výzkumně-vývojových pracovníků.   


Doporučujeme nyní co možná nejrychleji zpracovat kvalitní dotační žádost. Rádi Vám pomůžeme. V této chvíli už konzultujeme a začínáme připravovat desítky projektů. Abychom našim klientům i nadále poskytovali špičkové služby a mohli se každému z nich věnovat na 100 %, máme pevně nastavenou maximální kapacitu. Nejpozději 12. září tak přestaneme konzultovat nové projekty.


Bezplatnou konzultaci si domluvte co nejdříve na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.