Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Malé změny, velké dopady: Výzva Úspora vody v podnicích se již blíží

Získejte příspěvek až 20 milionů Kč na recyklaci vody ve své organizaci, její akumulaci a další příbuzné technologie. Jak na to?

9. 8. 2023
Dotace z OPTAK

Vody, jednoho z nejcennějších zdrojů na Zemi, bude v příštích dekádách rapidně ubývat. Jedním z jejích největších spotřebitelů jsou přitom výrobní podniky, které omezením spotřeby vody nepřispějí jen k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji, ale také výrazně ušetří. Pomoci jim s tím může udržitelné hospodaření s vodou. 

V rámci OPTAK se už na srpen 2023 plánuje otevření výzvy Úspora vody v podnicích, díky které získají výrobní a nevýrobní podniky finanční příspěvek 1 – 20 milionů Kč na pořízení technologií, stavební práce a služeb, které omezí spotřebu vody a umožní ji znovu využít.

Základní informace k výzvě:

  • Příjem žádostí: 4. 9. 2023,
  • ukončení příjmu žádostí: 31. 1. 2024,
  • způsob hodnocení žádosti: průběžné.

Více o programu

 

Potřebujete se dozvědět bližší informace k této dotační výzvě?

Na podzim 2023 pořádáme bezplatné semináře, kde máte jedinečnou příležitost dozvědět se aktuální informace nejen k dotační výzvě Úspory vody v podnicích.

Máte-li zájem neotálejte, stačí si vybrat město a termín. 

Domluvte si konzultaci

 

Domluvte si konzultaci

Neodkládejte s přípravou projektu a kontaktujte nás na enovation@enovation.cz nebo nám zavolejte na 222 523 549 a domluvíme se na úvodní konzultaci. 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.