Poslední měsíc pro získání dotace na digitalizaci

Jen do 29. 3. 2024 můžete podat žádost o dotaci z výzvy Virtuální podnik. Ta cílí na malé a střední podniky, které chtějí digitalizovat. Podporu můžete využít na zavedení špičkových informačních systémů a aplikací, hardware a technologie či na transformaci na cloud. Nezmeškejte tuto možnost a využijte příležitosti posunout své podnikání.

29. 2. 2024
Dotace z OPTAK

Získejte až 200 tisíc EUR

Na digitalizaci a automatizaci své firmy můžete získat dotaci ve výši až 200 tisíc EUR. Minimální částka je cca 10 tisíc eur, tedy 250 tisíc Kč. O finanční podporu mohou žádat malé a střední podniky se sídlem v ČR. Abyste mohli dotaci získat, je třeba projekty realizovat mimo Prahu, sídlo zde však mít můžete.

Dotace není určena pro společnosti podnikající ve výrobě, zpracování a uvádění tabáku a tabákových výrobků, zemědělství, lesnictví a rybářství či v nabývání vozidel pro silniční nákladní dopravu.

Na co lze dotaci Virtuální podnik využít

Dotační výzva je určená pro pořízení softwaru, hardwaru i přidružených služeb. Jde například o:

  • přechod z papírové evidence do digitální a zároveň optimalizaci vnitropodnikových procesů za účelem zrychlení provozu a produktivity práce,
  • pořízení hardwaru a softwaru pro automatizaci skladového hospodářství, včetně nákupu robotů či autonomních zařízení,
  • rozvedení optické sítě, dohledový systém, chytrá osvětlení a čidla v provozovně,
  • služby poradců, expertů a bezpečnostních auditů,
  • systémy Informační modelování budov poskytované jako služba,
  • vytvoření digitálního dvojčete.

Více o programu

Digitalizujte i vy

Digitalizace a automatizace je velkým trendem posledních let, proto je tento program skvělou příležitostí, jak zůstat konkurenceschopný a zefektivnit procesy. Zda můžete dotaci využít pro svůj záměr, vám rádi poradíme a do 29. 3. 2024 můžeme vše stihnout připravit. Ozvěte se proto co nejdříve.

Zavolejte na 222 523 549 nebo nám napište na enovation@enovation.cz a domluvte si konzultaci s dotačním expertem ještě dnes.

Domluvte si konzultaci

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.