Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Drahá energie patří mezi největší bariéry rozvoje ekonomiky

V příštím roce se očekává další nárůst cen elektřiny i plynu. Mějte své náklady na energie pod kontrolou.

15. 10. 2018
Nedotační aktuality

Prezident Svazu průmyslu a dopravy (SPD) ČR, Jaroslav Hanák, na brněnském sněmu Svazu hovořil o největších bariérách rozvoje české ekonomiky. Ve své řeči Hanák označil kontinuální zdražování energie za jednu z klíčových překážek budoucího růstu české ekonomiky.  Prezident Svazu navíc očekává další růst cen elektřiny i plynu v následujícím roce. Podle statistik již nyní tvoří náklady na podnikovou energetiku 10 – 33 % celkových provozních nákladů. A to v souvislosti na velikost podniku a obor podnikání. Jedná se tak o nezanedbatelnou položku firemní ekonomiky, která se navíc bude postupně zvyšovat.

Náklady na podnikovou energetiku lze přitom rozumně a lacině řídit a často je možné rychle dosáhnout finančních úspor v řádech desítek procent. Zbytečné náklady na energii v řádu stovek tisíc korun ročně mohou snižovat zisk i vaší firmy. Jejich rychlá eliminace není jen otázkou investic, ale především chytrých rozhodnutí.

Díky našim zkušenostem vám k takovým rozhodnutím umíme dát podklady, ty primární dokonce zdarma. Kontaktujte naše odborníky na podnikovou energetiku a nechte si prostřednictvím naší služby energo – management energetických úspor poradit, jak uspořit až 67 % energetických nákladů každý rok.

Kontaktujte nás telefonicky na 222 523 549 nebo prostřednictvím e-mailové adresy enovation@enovation.cz. Nebo vyplňte formulář níže.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.