Nová evropská politika úspor? Máme řešení

EU chce zefektivnit spotřebu energie o 32,5 % - ČR je na 3. místě od konce

9. 7. 2018
Nedotační aktuality

EU dosáhla politické shody v otázce energetické účinnosti a vytyčila si ambiciózní cíl v podobě snížení spotřeby energie do roku 2030 o 32,5 %.

Co to znamená pro české firmy? A co to znamená pro český průmysl?

Jakmile dohodu formálně schválí poslanci Evropského parlamentu a Rada EU, začne běžet dvouletá lhůta, během níž budou muset členské státy přijmout odpovídající legislativu. Vláda tak nejspíš vytvoří legislativní tlak na generování úspor energie, což se určitě promítne i do oblasti průmyslu.

Česká republika stále zůstává především průmyslovou ekonomikou. S úsporami energie je na tom však stabilně velmi špatně. Více energie v přepočtu na HDP spotřebuje už jen Bulharsko a Estonsko. Lepší energetická účinnost tak výrazně zlepší konkurenceschopnost nejen firmám, ale i celé ekonomice.

Máme pro vás řešení, jak se na tyto změny připravit. Naše služba energo prověří, zdali firma plní všechny legislativní požadavky na poli podnikové energetiky. Zabráníme tak možným sankcím, které se mohou vyšplhat až na astronomických 15 mil. Kč.

Naše služba se zaměřuje na identifikaci a odstranění zbytečného plýtvání nejenom s energií, ale především s penězi. Pomůžeme vám ušetřit řádově stovky tisíc korun ročně, které vám unikají a připravíme vás na zavedení moderních a efektivních prvků energetického managementu.

Obraťte se na nás a předejděte riziku. Zdarma zhodnotíme stav vaší energetické politiky a pokud bude vše v pořádku, pogratulujeme vám a pozveme vás na kávu. Pokud shledáme nesrovnalosti, nabídneme vám vypracování kompletní energetické analýzy a doporučení toho, jak dosáhnout co největší úspory energie.

Začněte spořit energii již dnes! Kontaktujte nás na 222 523 549, na enovation@enovation.cz nebo vyplňte enovation formulář s vaším dotazem.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.