Jak na daňové odpočty na výzkum a vývoj

Nenechte si ujít jedinečný seminář o daňových odpočtech na výzkum a vývoj a legislativních novinkách pro rok 2019

6. 11. 2018
Nedotační aktuality

Možnost snížit si daň z příjmů o náklady na výzkum a vývoj nevyužívají zdaleka všechny podniky, které by mohly. Proč? Často se zaleknou právě termínu „výzkum a vývoj“ v domnění, že nic takového u nich ve firmě neprobíhá, nebo se bojí kontrol Finančního úřadu.

Připravili jsme pro vás proto bezplatný seminář, který se uskuteční 4. 12 v Hub Hub, Praha. Bude plný komplexních informací několika odborníků, kteří vám zodpoví všechny vaše otázky. Zjistíte, zda i vy můžete ušetřit, jaké změny čekají daňové odpočty na výzkum a vývoj v roce 2019 a jak se promítnou do praxe.

Na jaké odborníky a témata se můžete těšit?

Ing. Václav Neumajer, spolutvůrce metodiky Technické agentury ČR pro daňové odpočty na výzkum a vývoj, vysvětlí základní pravidla a principy daňových odpočtů na výzkum a vývoj. Pohled Svazu průmyslu a dopravy ČR přednese Ing. Bohuslav Čížek, Ph.D., MBA. Ten také představí připravovaná opatření do budoucna. Na konkrétním příkladu Ing. Michala Pácala uvidíte využití daňového odpočty na výzkum a vývoj v praxi. Po přestávce vám Ing. Michal Trezzi, CSc., vysvětlí, co je technická nejistota a ocenitelný prvek novosti prizmatem soudního znalce. A na závěr představí Ing. Marie Hronová daňový odpočet na výzkum a vývoj pohledem zaměstnance FÚ.

Neváhejte a přihlaste se již dnes, počet míst je omezen.

Nevyhovuje vám čas nebo máte otázky, na které potřebujete odpovědi již nyní? Kontaktujte naše odborníky na 222 523 549 nebo na enovation@enovation.cz a domluvte si individuální bezplatnou konzultaci.

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.