Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Myslete na podnikovou energetiku včas

Největší české nemocnice zaplatí v roce 2019 za elektřinu o 60 procent více než vloni. Naši odborníci ví, jak těmto chybám předejít.

18. 10. 2018
Nedotační aktuality

Na nákladech za podnikovou energetiku se dá lehce šetřit, pokud se tato oblast řeší včas, s rozumem a prostřednictvím chytrých rozhodnutí. V případě, že tomu tak není, firmy zbytečně přichází o finance. Své o tom ví i největší české nemocnice, které kvůli chybě Ministerstva zdravotnictví zaplatí v příštím roce za elektřinu o desítky milionů více, než bylo nutné.

Vzhledem k tomu, že Ministerstvo zdravotnictví nevzalo v potaz nárůst cen energií, fakultní nemocnice a čtyřicet dalších státních zdravotních ústavů zaplatí v roce 2019 za elektřinu celkem 440 milionů korun, což je zhruba o 60 procent více než tomu bylo tento rok.

S našimi specialisty na podnikovou energetiku těmto situacím budete umět předejít.  Poradíme vám, jak díky naší službě energo – management energetických úspor eliminovat veškeré typy plýtvání, navrhneme vám, jak optimalizovat podnikovou energetiku a jak ušetřit.

Kontaktujte nás telefonicky na 222 523 549 nebo prostřednictvím e-mailové adresy enovation@enovation.cz. Nebo vyplňte formulář níže.

Zdroj: https://archiv.ihned.cz/c1-66282380-nemocnice-prijdou-o-desitky-milionu-kvuli-chybe-ministra-zdravotnictvi-vojtecha-musi-ze-sveho-zaplatit-vice-penez-za-elektrinu

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.