Nový vítr ve vedení společnosti

enovation od 1. ledna 2019 mění ředitele, bude jím Mgr. Jiří Kvíz

19. 12. 2018
Nedotační aktuality

Nový rok sebou často přináší změny. I nás jedna čeká. Nynější ředitel Ing. Jiří Pavlíček se po deseti letech rozhodl odejít z vedení společnosti a nadále již působit pouze na pozici společníka. Pod jeho vedením jsme se stali nejen jedničkou v oboru dotačního poradenství v České republice, ale postupně i komplexní poradenskou společností zvyšující výnosy a snižující náklady podniků všech velikostí.

Nástupcem Jiřího Pavlíčka v roli ředitele a jediného jednatele se stane od 1. ledna 2019 Mgr. Jiří Kvíz. „Jirka byl několik let integrální součástí mého vedení a mým zástupcem. Je uznávaným expertem na oblast veřejné podpory pro podniky. Jsem přesvědčen, že v příštích letech společnost povede správným směrem," říká Jiří Pavlíček.

Jiří Kvíz působí ve společnosti enovation již osm let, doposud řídil tým desítek specialistů na různé oblasti podnikového poradenství a má zkušenosti s významnými investičními projekty. „Za svou působnost v enovation jsem se mohl aktivně podílet na velmi zajímavých projektech malých a středních českých firem ale i velkých společností. Každý den v práci jsem si užíval díky skvělým kolegům a různorodým klientům. Za tu dobu enovation vyrostla v přední českou poradenskou firmu a já věřím, že v nastolené cestě budeme pokračovat i nadále. Stále budeme pro naše klienty spolehlivým partnerem na poli dotací, daňových odpočtů na výzkum a vývoj, investičních pobídek, energetického managementu a dalších služeb,“ dodává Jiří Kvíz.

Jiří Kvíz a Jiří Pavlíček
zleva: Ing. Jiří Pavlíček, Mgr. Jiří Kvíz

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.