Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nový vítr ve vedení společnosti

enovation od 1. ledna 2019 mění ředitele, bude jím Mgr. Jiří Kvíz

19. 12. 2018
Nedotační aktuality

Nový rok sebou často přináší změny. I nás jedna čeká. Nynější ředitel Ing. Jiří Pavlíček se po deseti letech rozhodl odejít z vedení společnosti a nadále již působit pouze na pozici společníka. Pod jeho vedením jsme se stali nejen jedničkou v oboru dotačního poradenství v České republice, ale postupně i komplexní poradenskou společností zvyšující výnosy a snižující náklady podniků všech velikostí.

Nástupcem Jiřího Pavlíčka v roli ředitele a jediného jednatele se stane od 1. ledna 2019 Mgr. Jiří Kvíz. „Jirka byl několik let integrální součástí mého vedení a mým zástupcem. Je uznávaným expertem na oblast veřejné podpory pro podniky. Jsem přesvědčen, že v příštích letech společnost povede správným směrem," říká Jiří Pavlíček.

Jiří Kvíz působí ve společnosti enovation již osm let, doposud řídil tým desítek specialistů na různé oblasti podnikového poradenství a má zkušenosti s významnými investičními projekty. „Za svou působnost v enovation jsem se mohl aktivně podílet na velmi zajímavých projektech malých a středních českých firem ale i velkých společností. Každý den v práci jsem si užíval díky skvělým kolegům a různorodým klientům. Za tu dobu enovation vyrostla v přední českou poradenskou firmu a já věřím, že v nastolené cestě budeme pokračovat i nadále. Stále budeme pro naše klienty spolehlivým partnerem na poli dotací, daňových odpočtů na výzkum a vývoj, investičních pobídek, energetického managementu a dalších služeb,“ dodává Jiří Kvíz.

Jiří Kvíz a Jiří Pavlíček
zleva: Ing. Jiří Pavlíček, Mgr. Jiří Kvíz

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.