Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Někteří podnikatelé již vědí, jaké budou novinky v oblasti podpory výzkumu, vývoje a inovací v roce 2019

Přednáška Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci s námi přinesla spoustu zajímavých informací

29. 11. 2018
Nedotační aktuality

Minulý týden jsme vás informovali o přednášce Asociace malých a středních podniků ČR (AMSP) na téma Novinky pro podnikatele v oblasti podpory výzkumu, vývoje a inovací 2019, které se účastnil náš kolega Michal Pácal a společnost enovation se stala hrdým partnerem. Přednáška proběhla v sídle AMSP a mezi dalšími mluvčími byli Blanka Sawkins, vedoucí oddělení výzkumu MP, která hovořila o očekávaných novinkách v OP PPIK pro rok 2019. Ředitel Sekce rozvoje a řízení programů Technologické agentury ČR Petr Matolín ve své přednášce vysvětlil podporu MSP a co nového se očekává v TA ČR. A nakonec se účastníci dozvěděli o financování inovací od Ladislava Dvořáka z České spořitelny. Příjemná atmosféra, plný sál a zajímavé informace udělali z přednášky velmi přínosnou akci pro všechny zúčastněné.

Chcete se dozvědět více o přednášce Michala Pácala na téma Novinky v daňových odpočtech na výzkum a vývoj pro nadcházející rok? Neváhejte a přihlaste se na náš seminář, který proběhne 4. 12. v Praze. Nebo kontaktujte naše odborníky na 222 523 549 nebo na enovation@enovation.cz a domluvte si individuální bezplatnou konzultaci.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás