Národní plán obnovy: na co získáte dotace?

Spustit online průvodce

Dotace na software

Update software dává smysl. Zabezpečíte svá data a vylepšíte funkčnost vašich nástrojů.

Dotace na software

Téměř každá společnost dnes potřebuje kvalitní software k cestě za úspěchem. Software pomáhá, hraje klíčovou roli při kontrole nákladů, účetnictví a jiných automatizovaných procesech, jako je výroba či výzkum a vývoj. Nové softwarové vylepšení vždy nabízí ohromné množství funkcí a zpracovává mnohonásobně víc úkolů. Tato softwarová řešení zlepší výkonnost vašeho operačního systému i jednotlivých programů.

Odrazte se do budoucnosti s dotací. Naše webináře vás nasměrují

Vlna dotací, která dorazí na podzim může pro firmy představovat odrazový můstek z těžkých časů do prosperující budoucnosti. Na bezplatných webinářích vám poradíme, který můstek si vybrat, aby vám při odrazu nepodklouzla noha.

Chci se přihlásit

Programy pro čerpání dotací na software

S dotací na vývoj software získáte finance na zlepšení výkonnosti vaší společnosti. Můžete si pořídit i zcela nový software!

Dotace na software můžete získat v těchto programech:

 • ICT - Digitální podnik
  Pořizujete nové pokročilé IT technologie? Získejte dotaci až 10 mil. Kč z evropských fondů na software a hardware.
 • Inovace
  Potřebujete nové výrobní stroje? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
 • Potenciál
  Vyvíjíte nové výrobky, služby nebo zavádíte nové postupy? Získejte dotaci až 50 mil. Kč na nové technologie a potřebné vybavení.
 • Aplikace
  Máte ambice v aplikovaném výzkumu a vývoji? Získejte dotaci v dotačním programu Aplikace až 100 mil. Kč z EU na mzdy odborníků.

V tomto roce můžete v některých programech získat dotaci na vývoj software až do výše 75 %!

Jak získat dotace na software

Žádat o dotaci na vývoj software mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na software

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na software. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na software. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 5/2022

  Inovace (OPTAK)

  Dotace na zavedení nových inovovaných produktů na trh. Až 100 mil. Kč pořízení výrobních technologií, strojů i software.

 • Připravuje se začátek v 5/2022

  Potenciál (OPTAK)

  Dotace na nové firemní testovací centra, zkušebny či laboratoře. Až 100 mil. Kč na nové technologie a potřebné vybavení pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 5/2022

  Aplikace (OPTAK)

  Dotace na rozšíření či podporu výzkumných a vývojových týmů. Až 100 mil. Kč na mzdy zaměstnanců pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 5/2022

  ICT a sdílené služby - Digitální podnik (OPTAK)

  Dotace na nákup hardwaru a softwaru, který pomůže firmám dosáhnout vyšší úrovně digitalizace či automatizace a zefektivní firemní procesy.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.