Inovace produktů, dotace na mzdy a nová testovací centra: jen do konce srpna

Chci vědět víc

Dotace na sportoviště

Plánujete investice do sportovišť? Získejte až 70 % dotaci na jejich vybudování, rekonstrukci nebo modernizaci. Připraveno je celkem 2,4 mld. Kč na dotace pro sport.

Dotace na sport

Šance podpořit sport a rozvoj sportovní infrastruktury ve vašem regionu se opět otevřela. Národní sportovní agentura otevřela Program Sportovní infrastruktura s velmi štědrou alokací celkem 2,4 mld. Kč. Podpoří jak rekonstrukce a modernizace, tak i výstavby nových sportovních zařízení a jejich vybavení jako je např. sportovní hala pro halové míčové sporty, zimní stadión nebo plavecký bazén a to na území celé ČR.

Oblíbené dotace na sportovní infrastrukturu se brzy opět otevřou

Dotační programy Sportovní infrastruktura pro investice do a nad 10 mil. Kč sice v červnu skončily, máme již však informace, že se v brzké době opět otevřou nové výzvy. Máte zájem o tyto dotace? Stačí, když nám necháte svůj kontakt. Jakmile budeme znát důležité termíny, podmínky k programům, dozvíte se to jako první. 

Chci více informací

Pomůžeme vám získat dotace na sportovní zařízení

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým specialistů, který se stará výhradně o dotace na sport a sportoviště. Stačí si vybrat program, který vás zajímá a my se postaráme o vše ostatní.

Programy pro čerpání dotací na sportoviště

Realizujte své projekty s pomocí těchto dotačních programů:

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.