Jak inovovat produkty a zefektivnit procesy ve firmě? Ušetřit na energiích a zlevnit fungování společnosti?

Máme pro vás řešení

Dotace na sportoviště

Plánujete čerpat dotace pro sportovitěť? Získejte až 70 % dotaci na jejich vybudování, rekonstrukci nebo modernizaci. Připraveno je celkem 2,4 mld. Kč na dotace pro sport.

Dotace pro sportoviště

Šance podpořit sport a rozvoj sportovní infrastruktury ve vašem regionu se opět otevřela. Národní sportovní agentura otevřela Program Sportovní infrastruktura s velmi štědrou alokací celkem 2,4 mld. Kč. Podpoří jak rekonstrukce a modernizace, tak i výstavby nových sportovních zařízení a jejich vybavení jako je např. sportovní hala pro halové míčové sporty, zimní stadión nebo plavecký bazén a to na území celé ČR.

Aktuálně se výzvy připravují, o dalším dění vás budeme průběžně informovat.

Pomůžeme vám získat dotace na sportovní zařízení

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým specialistů, který se stará výhradně o dotace na sport a sportoviště. Stačí si vybrat program, který vás zajímá a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

  • Uzavřený

    Standardizovaná infrastruktura (NSA)

    Program nabídne celkem 1,2 mld. Kč na výstavbu tréninkových sportovních hal, tréninkový zimních stadiónů nebo plaveckých bazénů.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.