Dotace na stroje

Nové stroje vám zlevní výrobu. Posunete svou firmu kupředu.

Dotace na stroje

Kvalitní stroje jsou naprosto nezbytné pro to, aby produktivita vaší firmy vzkvétala. Průmysl se digitalizuje a výrobní procesy se dramaticky mění. Nákupem moderních strojů s touto proměnou začnete již dnes. Budete rychleji reagovat na změny a snadněji zavádět nové produkční plány.

Programy pro čerpání dotací na stroje

S dotací na stroje získáte důležité finance na rozvoj. Můžete využít tyto programy:

 • Inovace
  Máte ambice v aplikovaném výzkumu a vývoji? Získejte dotaci až 40 mil. Kč z Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
 • Technologie
  Plánujete pořídit high-tech vybavení? Získejte dotaci z OPPIK na technologie až 20 mil. Kč.
 • Úspory energie
  Chcete snížit energetickou náročnost vašeho podniku a ušetřit na energiích? Získejte až 400 mil. Kč na nové stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření.
 • Služby infrastruktury
  Chcete poskytovat podnikům dotované odborné služby? Získejte peníze na vybudování infrastruktury a další.

S těmito programy můžete najednou nebo postupně obnovit vaše výrobní stroje a technologie. S dotací na stroje zakoupíte služby, licence a jiná práva duševního vlastnictví. Nové výrobní stroje jsou připravené pro všechny firmy s potenciálem inovací a růstu. V roce 2018 můžete získat až 100% dotaci.

Jak získat dotace na stroje

Žádat o dotaci na stroje mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na stroje

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na stroje. Stačí si vybrat program, který vás zajímá a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 13. 6. 2019

  Technologie

  Dotace na high-tech vybavení. Až 20 mil. Kč na nákup strojů a zařízení pro malé a střední podniky.

 • Otevřený do 29. 4. 2019

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 400 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 5/2019

  Inovace

  Dotace na zavedení nových produktů na trh. Až 40 mil. Kč z na nové výrobní stroje a zařízení pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 3/2019

  Služby infrastruktury

  Dotace na hmotný a nehmotný majetek. Až 75 mil. Kč na poskytování odborných služeb centra zákazníkům z řad malých a středních podniků pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.