Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Dotace na stroje

Nové stroje vám zlevní výrobu. Posunete svou firmu kupředu.

Dotace na stroje

Kvalitní stroje jsou naprosto nezbytné pro to, aby produktivita vaší firmy vzkvétala. Průmysl se digitalizuje a výrobní procesy se dramaticky mění. Nákupem moderních strojů s touto proměnou začnete již dnes. Budete rychleji reagovat na změny a snadněji zavádět nové produkční plány.

Programy pro čerpání dotací na stroje

S dotací na stroje získáte důležité finance na rozvoj. Můžete využít tyto programy:

 • Inovace
  Máte ambice v aplikovaném výzkumu a vývoji? Získejte dotaci až 75 mil. Kč z Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
 • Technologie 4.0
  Plánujete pořídit high-tech vybavení? Získejte dotaci z OPPIK na technologie až 20 mil. Kč.
 • Technologie pro začínající podniky
  Potřebujete investovat do vybavení vašeho nově vzniklého podnikání? Využijte podporu pro začínající podniky.
 • Potenciál
  Vyvíjíte nové výrobky, postupy či služby a potřebujete k tomu i nové vybavení? Čerpejte až 30 mil. Kč z programu Potenciál.
 • Úspory energie
  Chcete snížit energetickou náročnost vašeho podniku a ušetřit na energiích? Získejte až 400 mil. Kč na nové stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření.
 • Služby infrastruktury
  Chcete poskytovat podnikům dotované odborné služby? Získejte peníze na vybudování infrastruktury a další.

S těmito programy můžete najednou nebo postupně obnovit vaše výrobní stroje a technologie. S dotací na stroje zakoupíte služby, licence a jiná práva duševního vlastnictví. Nové výrobní stroje jsou připravené pro všechny firmy s potenciálem inovací a růstu. V roce 2018 můžete získat až 100% dotaci.

Jak získat dotace na stroje

Žádat o dotaci na stroje mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na stroje

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na stroje. Stačí si vybrat program, který vás zajímá a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 15. 1. 2020

  Inovace

  Dotace na zavedení nových produktů na trh. Až 75 mil. Kč z na nové výrobní stroje a zařízení pro podniky všech velikostí.

 • Otevřený do 16. 12. 2019

  Technologie 4.0

  Dotace na technologie. Dotace na high-tech vybavení. Až 40 mil. Kč na nákup strojů a zařízení pro malé a střední podniky. Příjem žádostí začíná už 2. 9. 2019.

 • Otevřený do 30. 4. 2020

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 400 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí. Příjem žádostí začíná už 16. 9. 2019.

 • Připravuje se začátek v 11/2019

  Technologie pro začínající podniky

  Získejte až 1 mil. Kč na nákup strojů a zařízení pro začínající podniky. Příjem žádostí začíná 6. 12. 2019.

 • Uzavřený

  Služby infrastruktury

  Dotace na hmotný a nehmotný majetek. Až 75 mil. Kč na poskytování odborných služeb centra zákazníkům z řad malých a středních podniků pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.