Dotace na zemědělství

Udržitelné zemědělství potřebuje nové technologie a investice

Dotace na zemědělství

Zemědělství je hlavní oporou každého ekonomického systému. Dnes je zemědělství komplexním hospodářstvím, které zahrnuje zpracování, marketing a distribuci úrody a hospodářských zvířat. Je zdrojem živobytí pro význačnou část populace a má nemalý význam v mezinárodním obchodě. Na důležitost zemědělství poukazuje většina odborných studií a evropské dotace jej podporují.

Programy pro čerpání dotací na zemědělství

Se zemědělskou dotací získáte finance na nové stavby a technologie. Můžete vysadit školky, postavit nové budovy a zakoupit zemědělskou techniku, která zefektivní vaši práci. Dotace na zemědělství můžete získat v programu:

  • Investice do zemědělských podniků
    Chcete snížit výrobní náklady nebo zlepšit jakost vyráběných produktů?Získejte až 90 mil. Kč na investice v zemědělské výrobě.

V tomto roce s tímto programem můžete získat dotaci na zaměstnance až do výše 70 %!

Jak získat dotace na zemědělství

Žádat o dotaci v zemědělství mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací.
Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem.

Pomůžeme vám získat dotace na zemědělství

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na zemědělství. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace na zemědělství. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.