Dotace 2020 – podporu nyní potřebujete víc, než kdy dříve

Chci na bezplatný webinář

Dotace na boj s COVID-19

Podniky teď finanční podporu potřebují víc než kdykoli dříve. Získejte peněžní injekci na znovu nastartování vašeho byznysu, nebo dotaci například na výrobu roušek či dezinfekce.

Nové možnosti podnikatelů v boji s koronavirem

Zatřásla současná situace i vaším podnikem? Požádejte o bezúročný úvěr na zabezpečení vašich podnikatelských aktivit. Peníze získáte hned na ruku.

Máte volné kapacity? Chopte se příležitosti a získejte dotaci na výrobu zdravotnických a ochranných prostředků či dalších projektů, které proti této nemoci přímo bojují a řeší dopady jejího šíření.

Programy, ve kterých můžete žádat o podporu

 • Technologie COVID – až 20 mil. Kč na zahájení výroby a nákup strojů pro malé a střední podniky,
 • Czech Rise Up - Chytrá opatření proti COVID - až 5 mil. Kč na materiál a mzdy či rychlé dokončení vývoje nových řešení (vč. IT oblasti),
 • COVID IIokamžitá finanční pomoc pro malé a střední podniky do 249 zaměstnanců, kterým vznikla škoda v důsledku opatření proti šíření koronaviru.

Zajímá vás, jak dotaci na boj s COVID-19 získat?

Neváhejte se obrátit na naše dotační experty, kteří vám rádi pomohou. Jsou vám k dispozici pro bezplatnou telefonickou či videokonzultaci. Zpracují za vás žádost o dotaci tak, aby byla úspěšná.

Pokud se o programech podpory chcete dozvědět více, neváhejte navštívit jeden z našich bezplatných webinářů, na kterých vám v 90 minutách představíme aktuálně dostupně programy pro podnikatele.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 31. 12. 2020

  COVID

  Program COVID II. nabízí okamžitou finanční injekci podnikům postiženým coronavirem. Cílem programu je usnadnit přístup malým a středním podnikatelům i OSVČ k provoznímu financování. A to těm, jejichž ekonomické aktivity omezila coronavirová infekce a související preventivní opatření.

 • Připravuje se začátek v 4/2020

  Czech Rise Up

  Zavádíte nová řešení, která mohou napomoci s bojem proti koronavirové infekci označované jako COVID-19? Využijte dotaci programu Czech Rise Up.

 • Připravuje se začátek v 4/2020

  Technologie COVID

  Program COVID nabízí podporu podnikům, které pomáhají v boji proti koronaviru. Cílem programu je podporovat růst a posilování konkurenceschopnosti malých a středních podniků v souvislosti s přímým bojem proti koronavirové infekci a z toho vyplývajících opatření na zmírnění dopadu dalšího šíření.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.