Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na boj s COVID-19

Podniky teď finanční podporu potřebují víc než kdykoli dříve. Získejte peněžní injekci na znovunastartování vašeho byznysu.

Nové možnosti podnikatelů v boji s koronavirem

Zatřásla současná situace i vaším podnikem? Podívejte se, jak vám dotace pomohou vyjít z krize jako vítěz.

Připravte se na Národní plán obnovy

Zbrusu nový Národní plán obnovy přináší více než 170 mld. Kč na oživení a podporu odolnosti české ekonomiky po pandemii. 

  • Spuštění výzev: pravděpodobně již na podzim tohoto roku
  • Kdo bude moci čerpat: podniky všech velikostí vč. těch pražských
  • Na co půjde čerpat: digitalizace, vzdělávání, zavádění principů průmyslu 4.0, úspory energie, ekologické zdroje energie a další

70 % všech financí musí být rozděleno do konce roku 2022. Očekáváme proto o dotace velký zájem a doporučujeme začít s přípravou co nejdříve.

Další programy podpory

  • TREND (Bude brzy spuštěn)- až 40 mil. Kč na projekty z oblasti průmyslového výzkumu a vývoje (budou upřednostňovány projekty, které pomáhají řešit situaci či následky pandemie koronaviru).
  • ICT a sdílené služby - Digitální podnik (Bude brzy spuštěn) - získejte až 30 mil. Kč z na software a hardware, zabezpečení a další IT vybavení.

Zajímá vás, jak dotace získat?

Neváhejte se obrátit na naše dotační experty, kteří vám rádi pomohou. Jsou vám k dispozici pro bezplatnou konzultaci. Zpracují za vás žádost o dotaci tak, aby byla úspěšná.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.