Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace na internet

Digitalizujte svůj podnik za pomoci dotací na internet, špičkové IT vybavení a další.

Bez internetu už dnes fungovat nelze. Na rychlost a kvalitu připojení, software a dalšího IT vybavení už ale tolik firem nedbá, ačkoli jsou významnou konkurenční výhodou. Financovat lze digitalizaci vlastních zdrojů, za pomoci půjček a úvěrů nebo dotací. Pouze dotace však firmám ušetří významnou část nákladů. A právě o nich se dočtete na této stránce.

Kdo může čerpat

 • Firmy všech velikostí i zaměření (tedy kromě např. výrobců tabáku a alkoholu).

Jaké projekty dotace podpoří

Podporu získáte na pořízení nových nevýrobních technologií a zavedení služeb ke zvýšení automatizace, digitalizace a efektivnějšímu propojení firemních procesů, jako např.:

 • informační, skladové či bezpečnostní systémy,
 • technologie, hardware,
 • vnitropodnikové sítě, modemy,
 • servery, QR čtečky, tiskárny čárových kódů nebo cloudové služby a mnohé další.

Ukázkový projekt z programu Digitální podnik

Náš klient díky dotaci zavedl software pro digitalizaci procesu auditu, který jeho auditorům sníži časovou náročnost práce, zlepšil oblast kontroly a odboural rutinní činnosti. 

Díky využití dat a procesům kontroly snížila firma pracnost a časovou náročnost auditů, čímž má možnost se věnovat více zákazníkům.

 

 

Více o projektu

Kde začít, když máte zájem o dotaci na podnikání

Níže na stránce najdete jednoduchý návod, který vás provede výběrem správného programu pro vaše potřeby. 

Pokud se vám nechce klikat a raději jdete rovnou k věci, zavolejte nám na 222 523 549 a probereme dotační možnosti přímo s ohledem na vaše podnikání. 

Domluvte si konzultaci

Posouzení velikosti podniku, podniku v obtížích

Určení statusu malého či středního podniku nebo podniku v obtížích patří mezi největší administrativní zátěže a chyby v něm jsou nejčastějším důvodem krácení či vracení dotací. Nově vám i s tímto pomůžeme.

Zjistit více o nové službě

 

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 6/2024

  Digitální podnik

  Získejte až 30 mil. Kč na podporu digitalizace vašeho podniku. Dotace umožní zefektivnit vaše provozní procesy a výrobu díky moderním informačním technologiím.

 • Připravuje se začátek v 6/2024

  Vysokorychlostní internet (OPTAK)

  Dotace pro poskytovatele internetu na budování infrastruktury pro vysokorychlostní internet. Až 200 mil. Kč na náklady na stavební a inženýrské práce, budování pasivní síťové infrastruktury a přístupové sítě nové generace (NGA).

 • Uzavřený

  Virtuální podnik

  Dotace 250 tisíc Kč až 200 tis. eur na pořízení špičkového IT vybavení pro podniky, zlepšení jejich digitalizace a automatizace.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.