Konec příjmu žádostí do výzvy Aplikace se blíží: dotace na mzdy VaV týmů

Chci vědět víc

O společnosti

Přinášíme do firem peníze z veřejných zdrojů a šetříme jim výdaje řízením nákladů. Od roku 2007 jsme realizovali více než 1 300 projektů a pomohli tak klientům především z řad výrobních, technologických a ICT podniků s projekty za 30 miliard Kč.

Společnost enovation nám pomohla získat dotaci 6 236 000 Kč na vybudování nového technologického centra.

Andrea Vajcová
Head Office & Financial Manager AUFEER DESIGN, s.r.o.

Proč inovovat s enovation

Opravdu využíváte všechny možnosti veřejné podpory? Posoudíme vaše projekty, propojíme různé zdroje jejich financování z ČR i EU a najdeme možné úspory na daních nebo výdajích za energie:

Postarají se o vás ti nejlepší v oboru

Každý projekt potřebuje jiné odborníky. Proto k vám přijedou vybraní specialisté na danou oblast dotací, rozvoje podnikání nebo úspor a také se zkušenostmi ve vašem oboru podnikání. Máme interní tým 40 specialistů, kteří jsou špičkou ČR ve svém oboru.  

Zajistíme kompletní servis

Pracujeme tak, aby byla časová i personální zátěž z vaší strany naprosto minimální. Sepíšeme za vás projekt, zkompletujeme veškerou potřebnou dokumentaci i metodiky, zajistíme komunikaci s úřady a přebereme na sebe plnou odpovědnost.

Jednáme přímo 

Fungujeme otevřeně, jednáme férově a vždy s vámi komunikujeme na rovinu. Pokud u vašeho projektu usoudíme, že má nízkou šanci na úspěch, nebudeme se do něj pouštět. Obvykle to dokážeme vyhodnotit už na začátku a ušetříme tak čas oběma stranám.

Platíte za výsledky

Nejde nám o rychlý zisk na úkor kvality odvedené práce a bez závazků vůči našim klientům. Smysl vidíme v dlouhodobé spolupráci se zákazníkem a jeho spokojenosti s prací, kterou pro něj odvádíme. Klademe proto důraz na splatnost většiny odměn až po úspěšném získání dotace, investiční pobídky, uplatnění daňové úlevy apod. Bonus z úspěchu vám dává jistotu, že uděláme maximum.

Bereme odpovědnost na sebe

Neseme odpovědnost jen za úspěch projektu, ale také za případné chyby. Naší spolehlivostí jsme např. jako jedni z mála dosáhli na pojištění odpovědnosti s plněním až do výše 100 mil. Kč. Záruku jsme však nikdy nemuseli využít.

Máme desítky spokojených klientů

Pro spolupráci s námi se rozhodly už desítky významných českých i zahraničních společností z technologického, průmyslového a ICT sektoru, kterým jsme pomohli realizovat více než 1 300 projektů za 30 miliard Kč.

 

Podívejte se na video a inspirujte se, jak může dotace využít i vaše firma

Členství a certifikace

Věříme, že čestná a transparentní společnost patří do obchodních komor a asociací.

 •  
 • AMSP
 • APEF
 • Asociace pro veřejné zakázky
 •  
 • Komora daňových poradců

Kvalita našich služeb v oblasti energetiky a energetických úspor byla formálně potvrzena Ministerstvem průmyslu a obchodu zápisem na
Seznamu poskytovatelů energetických služeb.

 

Naši partneři

Některá spolupráce doroste do pevného obchodního partnerství.

 • Moneta

 • Accenture
 • UniCredit Bank
 • intel

Naše projekty

Naše projekty jsou výsledkem hluboké znalosti věci.

 • title

 • title
 • title
 • title
 • title

Dlouhodobě spolupracujeme také s významnými servery, na kterých kromě našich článků (nejen) o dotacích naleznete mnoho dalších tipů, rad a zajímavých článků o podnikání, vědě a výzkumu a jiných zajímavých tématech. Vybraný přehled najdete zde.

 

 

Reference od spokojených klientů

 

Ing. Hynek Adamec, ředitel společnosti Saul informační systémy s.r.o.:

„Jsem rád, že jsem mohl s Vámi i Vašimi kolegy ze společnosti spolupracovat. Teď, zpětně, mohu jednoznačně říci, že to byla dobrá volba. Přijměte prosím rovněž mé díky za celé období naší spolupráce. Pokud budeme někdy zvažovat případný další dotační projekt, s důvěrou se na Vás obrátíme.

Ing. Andrea Vajcová, Treasury - Head Office & Financial Manager společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o.:

„V souvislosti s realizací našeho projektu bych Vám chtěla poděkovat za výborně odvedenou práci při administraci projektu, zajištění výběrových řízení i asistenci při kontrolách.“