Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Asistence při kontrolách

Během realizace i udržitelnosti projektu je důležité dodržovat veškeré podmínky, indikátory a termíny, ke kterým se příjemce dotace zavázal. 

Příjemce dotace musí počítat s případnými kontrolami ze strany různých subjektů. Od Ministerstva průmyslu a obchodu, přes finanční úřady, až po kontroly z Evropské unie. 

Míra tolerance je různá a každá kontrola postupuje podle jiné metodiky.

Naše služba AfterCare stojí při vás

AfterCare asistence při kontrolách vám nabízí profesionální službu při komunikaci se zástupci kontrolního subjektu. Tým AfterCare má zkušenosti s různými druhy kontrol a poskytne vám komplexní podporu od přípravy až po ukončení dané kontroly.

PŘÍPRAVA PODKLADŮ – Náš tým vám pomáhá s přípravou všech nutných dokumentů a podkladů nezbytných pro průběh kontroly.

ZASTOUPENÍ – AfterCare stojí mezi vámi a kontrolními orgány. Staráme se o veškerou komunikaci s kontrolními skupinami. Při kontrole projektů ze strany zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Finančního úřadů, NKÚ a jiných budeme stát při vás.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ – V případě nálezu pochybení ze strany kontrolních orgánů najdeme řešení. Budeme obratem reagovat na dotazy členů kontrolní skupiny a nabídneme vám metodickou pomoc při nápravných opatření.

Odborná administrace projektu profesionály služby AfterCare se vyplácí. Zajistí správnost veškerých dokumentů a hladký průběh případné kontroly. Je nedílnou součástí komplexní dotační služby společnosti enovation, která má za cíl pomoci vašemu podnikání a rozvoji.

Reference od spokojených klientů

Ing. Hynek Adamec, ředitel společnosti Saul informační systémy s.r.o.:

„Jsem rád, že jsem mohl s Vámi i Vašimi kolegy ze společnosti spolupracovat. Teď, zpětně, mohu jednoznačně říci, že to byla dobrá volba. Přijměte prosím rovněž mé díky za celé období naší spolupráce. Pokud budeme někdy zvažovat případný další dotační projekt, s důvěrou se na Vás obrátíme.

Ing. Andrea Vajcová, Treasury - Head Office & Financial Manager společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o.:

„V souvislosti s realizací našeho projektu bych Vám chtěla poděkovat za výborně odvedenou práci při administraci projektu, zajištění výběrových řízení i asistenci při kontrolách.“

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.