Dotace 2020 – podporu nyní potřebujete víc, než kdy dříve

Chci na bezplatný webinář

Asistence při kontrolách

Během realizace i udržitelnosti projektu je důležité dodržovat veškeré podmínky, indikátory a termíny, ke kterým se příjemce dotace zavázal. 

Příjemce dotace musí počítat s případnými kontrolami ze strany různých subjektů. Od Ministerstva průmyslu a obchodu, přes finanční úřady, až po kontroly z Evropské unie. 

Míra tolerance je různá a každá kontrola postupuje podle jiné metodiky.

Naše služba AfterCare stojí při vás

AfterCare asistence při kontrolách vám nabízí profesionální službu při komunikaci se zástupci kontrolního subjektu. Tým AfterCare má zkušenosti s různými druhy kontrol a poskytne vám komplexní podporu od přípravy až po ukončení dané kontroly.

PŘÍPRAVA PODKLADŮ – Náš tým vám pomáhá s přípravou všech nutných dokumentů a podkladů nezbytných pro průběh kontroly.

ZASTOUPENÍ – AfterCare stojí mezi vámi a kontrolními orgány. Staráme se o veškerou komunikaci s kontrolními skupinami. Při kontrole projektů ze strany zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Finančního úřadů, NKÚ a jiných budeme stát při vás.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ – V případě nálezu pochybení ze strany kontrolních orgánů najdeme řešení. Budeme obratem reagovat na dotazy členů kontrolní skupiny a nabídneme vám metodickou pomoc při nápravných opatření.

Odborná administrace projektu profesionály služby AfterCare se vyplácí. Zajistí správnost veškerých dokumentů a hladký průběh případné kontroly. Je nedílnou součástí komplexní dotační služby společnosti enovation, která má za cíl pomoci vašemu podnikání a rozvoji.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.