Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Audit proveditelnosti daňových odpočtů

Během bezplatného auditu najdeme aktivity, díky kterým můžete uplatnit odpočty na VaV. Spolehlivě zjistíme, jestli splňujete zákonem stanovené požadavky. Maximalizujeme vaši daňovou úsporu a vypočítáme, kolik můžete reálně díky VaV odpočtu ušetřit na dani.

Během bezplatného auditu u vás identifikujeme činnosti, na které uplatníte odpočty na výzkum a vývoj. Zajistíme, abyste daňový odpočet na VaV uplatnili na maximum možných činností, jimž se věnujete. Vypočítáme, jak velké daňové úspory budete moci dosáhnout. Spolehlivě zjistíme, jestli splňujete zákonem stanovené požadavky a můžete daňový odpočet na výzkum a vývoj začít bezproblémově uplatňovat.  Pomůžeme vám přesně určit:

Proč uplatňovat odpočty s námi

S auditem vám rádi pomůžeme. Máme více než 12 let zkušeností s financováním podnikového výzkumu a vývoje. Do českých firem různých velikostí i oborů jsme na VaV aktivity přinesly řádově miliardy Kč. Pro spolupráci s námi se rozhodly už desítky významných českých i zahraničních společností z technologického, průmyslového a ICT sektoru, kterým jsme pomohli realizovat více než 1000 projektů.

 

Domluvte si konzultaci

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.