Bezplatný seminář v Hradci Králové: Jak se dostat k největšímu balíku peněz z EU v historii

AKCE JIŽ PROBĚHLA. Neváhejte se přihlásit na online verzi semináře nebo využijte možnosti bezplatné konzultace.

 • Datum konání:
  21. 4. 2022

 • Čas konání:
  08:30 - 12:15

 • Typ:
  Seminář

 • Cena:
  zdarma

 • Místo konání:
  Studijní a vědecká knihovna - Hradecká 1250/2, Hradec Králové

V době rostoucích cen nákladů i celkové inflace se investice do výzkumu, vývoje, úspor energií a digitalizace ve firmách jeví jako nejlepší cesta k budoucí prosperitě. Proto z EU do České republiky právě dorazil největší dotační balíček v historiiMy v enovation jsme pro vás přichystali seminář, na kterém se dozvíte, s čím počítat a jak se připravit, abyste tyto finance bez problémů přivedli do své firmy. Podpoříte tak své investiční plány a ušetříte až stovky milionů Kč

Co se na semináři dozvíte:

 • Jaké konkrétní programy se chystají a jak je využijete pro rozvoj firmy. (Programy na zavedení nových produktů do výroby, financování výzkumu a vývoje, úspory energií nebo pořízení nového hardwaru a softwaru do firem).
 • Důležité termíny, harmonogram žádosti o dotace a proč začít, co nejdřív.
 • Kolik můžete získat peněz (i z více programů najednou).
 • Rady přímo z praxe už ukončených projektů – jak připravit projekt, na co se zaměřují poskytovatelé při schvalování.

Pro koho je seminář určený:

 • Pro zástupce malých, středních i velkých firem působících v téměř v jakémkoliv odvětví (výroba, IT, atd.) a nikoli pro dotační a jiné poradenské firmy. Je určen pro ty kteří chtějí snížit své náklady a zároveň investovat do budoucí prosperity.

Program: 

08:30 - 09:00 Registrace na seminář.

09:00 - 09:30

Úvodní slovo si vezme Petr Bernát. Shrne, co se na vás chystá na tomto semináři a jaké dotační výzvy se v letošním roce čekají.

09:30 - 10:00 Dotace na mzdy a vzdělávání zaměstnanců: Jak získat podporu na mzdy výzkumných a vývojových pracovníků či jak neplatit vzdělávání zaměstnanců jen ze svého prozradí Michal Pácal.
10:00 - 10:15

Přestávka: Čas na občerstvení a vstřebání informací.

10:15 - 10:45

Moderní technologie, software a zabezpečení s pomocí dotací: Jak na tyto projekty úspěšně získat dotaci na příkladech z praxe ukáže Michal Pácal.

10:45  - 11:15

Jak vyrábět efektivněji, jak z dotací nakoupit šetrnější vybavení či rekonstruovat starou halu vám na příkladech z praxe ukáže Petra Vrbská.

11:15 - 12:00 Prostor pro vaše osobní konzultace.

Přihlaste se na náš seminář

 

Nevyhovuje vám čas konání nebo máte otázky, na které odpověď potřebujete znát již nyní?

Kontaktujte naše specialisty na dotace na tel. 800 190 163 nebo na adrese enovation@enovation.cz a domluvte si s nimi termín bezplatné individuální konzultace.

Seminář není určen dotačním poradcům nebo zaměstnancům poradenských agentur. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.