WEBINÁŘ na téma: Jak získat dotační podporu vysokorychlostního internetu

Ve výzvě na vysokorychlostní internet je pro české podnikatele připraveno 1,5 mld. Kč.
Zajímá vás, jak tyto peníze získat? Poslechněte si 31. března odborníky, kteří měli v minulé výzvě 100% úspěšnost a zpracovali všech 26 z celkem 26 schválených projektů.

 • Datum konání:
  31. 3. 2020

 • Čas konání:
  10:00 - 11:00

 • Typ:
  On-line webinář

 • Cena:
  zdarma

Je nejvyšší čas začít zpracovávat žádosti o dotaci na vybudování infrastruktury a rozvedení sítě vysokorychlostního internetu, jejichž příjem začíná už v květnu. Zúčastněte se webináře a za pouhých 60 minut zjistěte nejen to, jak připravit úspěšnou dotační žádost.

Jaké informace se na webináři od zkušených lektorů dozvíte?

 • Kdo může o tuto dotaci žádat a v čem spočívají její výhody,
 • na co se zaměřit při zpracovávání projektu a na co si dát pozor,
 • jak probíhá hodnocení a výběr projektů,
 • proč už při přípravě projektu myslet na výběrová řízení a administraci projektu,
 • a mnoho dalšího.

Pro koho je webinář určen?

 • Pro každého, kdo má oprávnění k podnikání v ČR v oblasti elektronických komunikací (nebo se nejpozději k datu podání žádosti zaregistruje na Českém telekomunikačním úřadě) a chce úspěšně získat dotaci až 200 milionů Kč na jednu intervenční oblast z programu Vysokorychlostní internet.

Oproti loňsku je podporováno mnohem více lokalit. Podporu mohou čerpat podniky všech velikostí na projekty realizované mimo Prahu v oblastech vyznačených níže. Detailní přehled lokalit naleznete na tomto odkaze (podporovaná místa jsou zaznačena bíle).

 

 

 

Přihlaste se na webinář teď hned

Jak se webináře zúčastnit?

Webinář je online školení, které pro vás pořádáme 31. března 2020 mezi 10-11 hodinou dopoledne v přímém přenosu pomocí webového prohlížeče. Pro všechny přihlášené je zcela bezplatné.

Pro zúčastnění se webináře postupujte prosím následovně:

 1. Registraci proveďte pomocí formuláře uvedeného níže na této stránce. Kapacita je omezená, doporučujeme tedy registraci provést co nejdříve.
 2. Všechny další instrukce vám po přihlášení zašleme do vaší e-mailové schránky. Žádné speciální technické vybavení ani počítačové programy nejsou nutné. Stačí pouze běžný počítač a připojení k internetu.
 3. 31. března 2020 v 10:00 se na webinář připojíte prokliknutím námi zaslaného odkazu, například z vašeho pracoviště, gauče či kavárny.

Nevyhovuje vám termín webináře nebo máte otázky, na které potřebujete znát odpověď už teď?

Neváhejte se obrátit na naše dotační specialisty, kteří jsou vám k dispozici pro bezplatnou konzultaci po telefonu nebo osobně v našem Regionálním dotačním centru či přímo u vás ve firmě. Volejte 800 190 163 nebo pište na adresu enovation@enovation.cz.