Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Bezplatný seminář - Hodnota firmy

Vše, co jste chtěli vědět o podpoře vašich podniků k dalšímu růstu. Během třech odpoledních seminářů probereme to, co vám pomůže k ještě lepším podnikatelským výsledkům. Například krizové řízení, jak odřídit růst společnosti nebo dotační programy. Nenechte si ujít ani jeden z nich, ať máte komplexní obraz o tom, kam aktuálně směřovat svou pozornost.

 • Datum konání:
  22. 2. 2023

 • Čas konání:
  15:00 - 17:00

 • Typ:
  Seminář

 • Cena:
  Zdarma

 • Místo konání:
  enforum event space, Sokolovská 695, 186 00 Praha 8-Karlín

  

Kdo by se měl semináře zúčastnit:

 • Zástupci malých, středních i velkých firem působících ve téměř v jakémkoliv odvětví. Pro ty kteří chtějí snížit své náklady a zároveň investovat do budoucí prosperity.

Program: 

14:30 - 15:00 Registrace na seminář.

15:00 - 15:15

Úvodní slovo si vezme Alexandr Jakobe. Shrne, co se na vás chystá na tomto seminář.

15:15 - 15:45

Přednáška: Value propozice

Řečník: Martin Klčo

Ačkoliv mnoho firem a jejich majitelů pracuje denně se svými zákazníky, často se zapomíná podívat se, zda zákazníci opravdu rozumí tomu, jakou hodnotu pro ně daná firma vlastně vytváří z jejich pohledu. To zároveň i určuje, zda a kolik je zákazník ochotný za danou službu nebo produktu zaplatit. Podíváme se tedy společně na to, jak se na svůj byznys správně a jednoduše podívat optikou vašeho zákazníka a tím si zvýšit šanci na obchodní úspěch. 

15:45 - 16:15

Přednáška: Sales

Řečník: Michal Mička

V této přednášce společně projde základy toho, jak úspěšně stavět a vést prodejní oddělení, jakých chyb se vyvarovat a jaké věci naopak určitě neopomíjet. Ukážeme si i příklady správně postavených a řízených prodejních týmů a na čem tento úspěch stojí.

16:15 - 16:45

Přednáška: Jaké jsou dotace pro MSP 

Řečník: Alexandr Jakobe

Společně s našimi odborníky z enovation se podíváme na to, jaké dotace jsou vhodné pro malé a střední podniky. Co přinese rok 2023 v dotačních titulech? Prozradíme vám vše a nasměrujeme váš byznys na správnou cestu. 

16:45  - 17:15

Prostor pro diskuzi.

17:15 - 19:00 Prostor pro neformální zábavu a občerstvení, či osobní kozultaci.

Přihlaste se na náš seminář 22. 2. 2023

 

Pro zúčastnění se semináře postupujte prosím následovně:

 • Registraci proveďte pomocí formuláře uvedeného níže na této stránce. Kapacita je omezená, doporučujeme se tedy registrovat nejlépe obratem.

Nevyhovuje vám čas konání nebo máte otázky na naše specialisty?

Kontaktujte naše specialisty na dotace na adrese enovation@enovation.cz a domluvte si s nimi termín individuální konzultace.

Lektoři tohoto semináře

 • Ing. Alexandr Jakobe

  Ing. Alexandr Jakobe
  Team Leader

  LinkedIn