Regionální dotační centrum Olomouc


Regionální dotační centrum_logo

Evropské dotace dlouhodobě pomáhají i podnikům z Olomouckého kraje. Firmy díky příspěvku EU obměňují stroje, investují do výzkumu a vývoje, případně revitalizují nepoužívané browfieldy. 


Nyní se mohou podnikatelé z Hané i z podhůří Jeseníků obracet přímo na odborníky ze sousedství. Dotační poradci enovation se totiž usazují přímo v Olomouci. Dveře jsou otevřeny všem zájemcům o dotace z EU bez ohledu na to, ve které části kraje podnikají.

S čím vám pomůžeme 

Rozumíme dotacím jako málokdo. Od roku 2007 jsme podnikatelům pomohli uskutečnit investice za 13 mld. korun. Dokážeme objektivně posoudit vaše podnikatelské záměry, najít vhodný dotační titul a posunout váš plán blíž k dotaci. Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou žádostí, administrací projektů i realizací výběrových řízení. 

Zajistíme pro vásRegionální dotační centrum enovation v Olomouci

 • Konzultaci projektových záměrů
 • Zjištění vhodných dotačních titulů (dotační audit)
 • Formulaci podnikatelského záměru a studie proveditelnosti
 • Zpracování kompletní žádosti o dotaci
 • AfterCare – činnosti spojené s administrací schváleného projektu
 • ProfiTender – komplexní zajištění výběrových řízení
 • Komunikaci se státními orgány
 • Informační servis

Více o našich službách >>

Pomůžeme vám podpořit vaše investice z těchto zdrojů

 

Kdo se o vás postará?

 Alexandra Krejzová    

    

Ing. Alexandra Krejzová

Alexandra se věnuje především projektům z oblasti výzkumu a vývoje, poradí vám ovšem i s investicemi do ICT, energetiky nebo podporou pro malé a střední podnikatele.
Kromě strukturálních fondů se zabývá i celoevropskými programy jako Horizont 2020, Eurostars nebo JTI. Od léta 2015 se podílí na činnosti programového výboru rámcového programu EU pro výzkum a inovace Horizont 2020, kam byla nominována díky svým dlouholetým zkušenostem s mezinárodními programy Evropské unie.

 

Abychom byli schopní poskytovat rady, jež dokáží doopravdy usnadnit práci, musíme být v neustálém kontaktu se svými klienty. Často vyjíždíme do terénu, je proto možné, že nás v olomoucké kanceláři nezastihnete každý den.

Neradi bychom vás nechali klepat na zamčené dveře, dejte nám proto před svou návštěvou vědět. Postavíme na kávu a budeme se na vás těšit.

Adresa:

Regionální dotační centrum enovation s.r.o.

Jeremenkova 40b

779 00   Olomouc

Telefon:

583 034 112

E-mail:

olomouc@enovation.cz


Kontaktujte Alexandru Krejzovou, naši dotační specialistku v Olomouckém kraji.
Volejte 583 034 112

Kontaktní formulář:

Dotace (OPPI) v Olomouckém kraji

Podnikatelé z Olomouckého kraje se v období 2007 – 2013 činili. Z Operačního programu Podnikání a inovace získali téměř 18 mld. korun.

Evropské dotace pomohly s realizací 1070 projektů. Firmy z Olomouce a okolí tak mohly vybudovat nové zázemí pro výzkum a vývoj, zefektivnit chod své výroby nebo vyvinout software.

Mezi naše klienty v Olomouckém kraji patří

 • Oltis Group a.s.
 • Vision, s.r.o.
 • Meopta – optika, s.r.o.
 • Mitranet CZ, s.r.o.
 • Žaluzie NEVA, s.r.o.

Chcete také investovat do svého podnikání? Kontaktujte naší olomouckou pobočku na olomouc@enovation.cz, rádi vám poradíme, jak si nechat část nákladů proplatit Bruselem.

Pomůžeme s dotacemi pro Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Jeseník i Zábřeh.