Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Administrace projektu bez chyb díky kurzům Dotačního institutu

Chcete mít jistotu, že vás během administrace projektu, na který jste získali dotaci, nic nepřekvapí? Pak přijďte na kurzy enovation Dotačního institutu. Během 4 hodin dopodrobna rozebereme, na co si dát pozor a jak předcházet chybám, které by mohly vést ke krácení či odnětí dotace.

4. 6. 2024
Dotace pro podnikatele

V září 2024 máte skvělou možnost načerpat praktické rady a know-how ke třem dotačním výzvám:

Lektoři z řad seniorních dotačních konzultantů a AfterCare manažerů vás během jednoho dopoledne provedou konkrétními požadavky dotačních výzev, včetně parametrů výběrového řízení či ukázek práce v systémech pro administraci projektu. Získáte praktické rady pro úspěšné dokončení projektu po schválení dotace, procvičíte si práci v systémech i vyplnění žádosti o platbu.

Podrobnější informace o náplni jednotlivých kurzů a přihlášky najdete na webu Dotačního institutu. Počet míst je omezený, proto s registrací neváhejte a vyplňte přihlášku ještě dnes.

Registrovat se na kurz

Konzultujte váš projekt

Chcete-li administraci vašeho projektu přenechat odborníkům z týmu AfterCare, kontaktujte nás na adrese enovation@enovation.cz nebo na telefonním čísle +420 222 523 549 a domluvte si termín individuální konzultace.

Domluvte si konzultaci

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.